Jak Heidi Klum, Usher a další hvězdy zvedli peníze na vyléčení rakoviny v poslední noční andělé kouli

Chladné teploty nemohly zabránit tomu, aby hvězdy přišli na podporu dobré věci na včerejší noční Angel Ball v New Yorku. Výhodou Gabrielle’s Angel Foundation for Cancer Research byla každoroční událost, kterou pořádala Grammy nominovaná skladatelka Denise Richová, sponzorovaná celebritě milovanou šperky Lorraine Schwartzovou – a hvězdy jako Usher, Nick Cannon, Patina Miller a jedna z nočních honorářů Heidi Klum , zamířil na Cipriani Wall Street a získal finanční prostředky pro tuto organizaci.

“Myslím si, že je důležité vrátit se kdykoliv můžete a přispět jakýmkoli malým či velkým kousnutím, které můžete k nějaké věci, která pomáhá jiným lidem,” řekl Klum Ve stylu než vstoupíte do křesla pro večerní setkání. “Jsme všichni globálními občany a myslím si, že bychom si měli všichni pomáhat.” Klum je zvláště vděčný za ty, kteří pomáhají organizacím, jako je Gabrielle Angel Foundation, a doufá, že jednoho dne budou schopni vymýtit rakovinu dobrý. “Existuje spousta úžasných vědců, kteří se snaží nalézt lék – a mnoho z nich je dnes večer,” řekla.

navštěvuje Angel Ball 2015 hosted by Gabrielle's Angel Foundation at Cipriani Wall Street on October 19, 2015 in New York City.
Nicholas Hunt / Getty Images

Během večeře se Nick Cannon sešel na představení Kluma s oceněním “Angel of Light” za své důsledné humanitární a filantropické příspěvky. Ale model a Projektová dráha host byl tam dělat víc, než jen poskytnout posilující přijetí řeči. Skutečným důvodem její přítomnosti bylo podpořit ty, kteří ztratili své blízké, k rakovině jako Denise Richová, která založila nadaci na počest své pozdní dcery Gabrielle. “Její tolik lidí opouští svůj život brzy jako Deniseova dcera, která zemřela ve věku 27 let,” řekl Klum. “Takové mladé ženy jsou postiženy a myslím si, že je důležité zvýšit povědomí. Proto jsem tady. “

Noc vzbuzovala víc než vědomí. Díky tiché dražbě a živé dražbě během večeře – část z nich byla orchestrována televizní osobností Star Jones – událost získala více než 3,6 milionu dolarů na financování výzkumu rakoviny. Položky pro nabízení zahrnovaly pár safírových náušnic, které navrhl Lorraine Schwartz, 2016 Porsche Cayman GT4, který byl zaparkován hned vedle červeného koberce a jeden na jednoho cvičení s Paní tajemník a Hladové hry: Mockingjay hvězdička Patina Miller (na obrázku níže)..

NOVÝ YORK, NY - OCTOBER 19: Actress Patina Miller attends Angel Ball 2015 hosted by Gabrielle's Angel Foundation at Cipriani Wall Street on October 19, 2015 in New York City. (Photo by Bryan Bedder/Getty Images for Gabrielle's Angel Foundation)
Bryan Bedder / Getty Images

“Rozdávám boxovací setkání jako jednu z tichých dražeb,” řekl Miller Ve stylu. “Doufejme, že dnes večer zvednou spoustu peněz a šťastný člověk, který dává všechny ty peníze, přijde a přijde se mnou!”

Jakmile se aukční segment skončil, bylo načase, aby se trochu živilo. Patti LaBelle předvedla trio hitů, včetně davu-příjemné ztvárnění “Lady Marmalade.” A hodně na potěšení publika, Broadway hvězda Billy Porter skočil na pódiu jako LaBelle dokončil poslední noty písně.

NOVÝ YORK, NY - OCTOBER 19: Patti LaBelle performs during Angel Ball 2015 hosted by Gabrielle's Angel Foundation at Cipriani Wall Street on October 19, 2015 in New York City. (Photo by Bryan Bedder/Getty Images for Gabrielle's Angel Foundation)
Bryan Bedder / Getty Images

Aby OneRepublic uzavřel večer, představil akustickou sadu svých hitparáků jako “Counting Stars” a “Apologize.” Když zpěvák skupiny Ryan Tedder viděl v diváckém divadle hudební producenta Clive Davis, skočil dolů a objal ho před serenading hosty s písní kapely, “já jsem žil.”

NOVÝ YORK, NY - OCTOBER 19: Ryan Tedder of OneRepublic and Clive Davis attend Angel Ball 2015 hosted by Gabrielle's Angel Foundation at Cipriani Wall Street on October 19, 2015 in New York City. (Photo by Nicholas Hunt/Getty Images for Gabrielle's Angel
Nicholas Hunt / Getty Images

Byla to hymna s odpovídajícím názvem, která zakončila úspěšnou noční vrácení, po níž si hosté oblékli kabáty a zamířili ven, aby se odvážili na nevhodné chladné říjnové teploty.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map