Jak často byste měli mít obličej?

Profesionální obličeje jsou relaxační, nemluvě o drahém zážitku, takže je snadné je na ně myslet jako na něco, na co se dopustíte jen jednou v modrém měsíci. Věřte tomu nebo ne, jejich jediným účelem však není pomoci vám se uvolnit. Oni také hrají velkou roli v udržení pokožky zdravé, mladistvé, a co je nejdůležitější, čerstvé.

Přemýšlejte o obličeji jako o “jarním čištění” pro vaši pokožku, říká Vanda Serrador, odborník na péči o tělo a tělo pro The Body Shop. “Potřebujeme praktické čištění, aby se odstranilo nahromadění make-upu, mrtvá kůže a nečistoty z prostředí,” řekla Ve stylu. A když se cítíte dobře doma, je důležité, že byste neměli přeskočit hledat odbornou pomoc. Pojďme vycvičit vycvičenou estetiku a vyčistit vaše póry, říká Serrador, dává pleti šanci začít znovu a umožňuje účinným složkám produktu lépe proniknout do kůže.

SOUVISEJÍCÍ: Proč byste měli dopřát čokoládovou obličej

Takže, jak často byste chtěli do lázní udeřit? Podle Serradoru je jednou za měsíc kouzelným číslem pro obličeje – pokud nemáte trhliny nebo jiné závažné kožní problémy. “Pokud máte problémovou kůži, možná budete muset udělat kurs léčení blízko sebe, abyste tento problém vyléčili, a pak můžete jít jednou za měsíc k udržení,” říká pro.

Pokud máte obavy o to, co pro vaše peněženku znamenají pravidelné obličeje, existuje několik způsobů, jak ušetřit dražší léčbu o několik málo a daleko. “Podívejte se na zdravější životní styl,” navrhuje Serrador. “Cvičejte, používejte lepší produkty nebo použijte méně make-upu.”

SOUVISEJÍCÍ VIDEO: Proč je náš editor posedlý tváří maskou Fresh’s Rose

FOTOGRAFIE: Nejlepší produkty péče o pleť z roku 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − = 28

map