Identita ošklivého nahého chlapce s přáteli je odhalena

Přátelé fanoušci, radujte se! Patnáct let po skončení představení máme konečně odpověď na jednu z největších otázek série – a ne, to nemá nic společného s tím, co Chandler Bing vlastně dělali na živobytí nebo jak jim poskytli své neuvěřitelné byty v New Yorku. 

Díky nějakému vážnému sleutingu, a Huffington Post reportér zjistil, kdo herec, který vylíčil neslavný Ugly Naked Guy, aka nezajímavý člověk, který žil naproti Monice a Rossovým bytům, je. Vzhledem k tomu, že se během přehlídky uskutečnil pouze dvě vystoupení ve fotoaparátu (a oba snímky byly zezadu), je pochopitelné, proč jeho identita zůstala tajemstvím – dosud. 

“Je tam jen jeden ošklivý nahý chlap, muž, a to jsem já,” řekl Jon Haugen Huffington Post. Až do tohoto odhalení IMDB připsal nesprávný herec za roli, ale naštěstí je to dáno, kde je zaslouženo. 

PŘÍBUZNÝ: Viz Přátelé Hvězdy pak a teď

Jak můžete očekávat, internet se stal divokým zpravodajem – procházet dolů a vidět některé z nejlepších Tweets od velmi nadšených fanoušků. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 9

map