Ian Somerhalder a Nikki Reed přivítali své první dítě

Obrovské gratulace jsou v pořadí pro Nikki Reed a Ian Somerhalder: The Soumrak a Upíří deníky klenoty jsou nyní rodiči.

Šťastný pár uvítal své první dítě 25. července, Lidé potvrzeno prostřednictvím rodného listu. Zprávy byly poprvé hlášeny společností E !. Zástupy oznamují, že Reed porodila holčičku, kterou jmenoval pár, Bodhi Soleil Reed Somerhalder.

Fanoušci sledovali dvojici superstar několik měsíců v očekávání velkých novinových zpráv. Reed a Somerhalder jen ohlásili, že očekávají v květnu a herečka už byla ve svém těhotenství hodně daleko, takže fanoušci nemuseli dlouho čekat.

Nikki Reed - Ian Somerhalder - Baby - Lead
Frazer Harrison / Getty

“Naši přátelé, rodina a zbytek světa. Během svých 38 let na této zemi jsem nikdy nezažil něco silnějšího a krásnějšího než toto,” napsal Somerhalder na příspěvku Instagram, který odhalil těhotenství. “Nemůžu si myslet na nic zajímavějšího než tato další kapitola a my jsme to chtěli, abyste to slyšeli od nás nejprve.”

“Byla to ta nejobvyklejší doba našeho života a my jsme to chtěli udržet co nejdéle mezi našimi třemi, abychom si mohli s touto dobou užívat spolu s námi a s malým, který roste tak rychle … protože to je co dělají, rostou tak rychle, “napsal. “Děkuji za tvou energii. Láska, Ian.”

Nikki Reed - Ian Somerhalder - Baby - Embed
iansomerhalder / Instagram

Přestože se připravují na přivítání svého dítěte do světa, pár byl zaneprázdněn. Reed nedávno spustil Bayou s láskou, udržitelnou módní a krásu linii, a Somerhalder uzavřel svou roli na Upíří deníky tento rok.

Mincovní video: Kolik stojí za to mít dítě

S takovým talentem a touha říkáme, že dítě Reed / Somerhalder je určeno i pro velké věci.

SOUVISEJÍCÍ: Nikki Reed a Ian Somerhalder Jděte na nejoblíbenější den před obědem

Vítám rostoucí rodinu na jejich novém přírůstku!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map