Emmy Rossum volal Kim Kardashian pro ty kontroverzní hromadné komentáře

Kim Kardashian může být pyšná na svou novou šikovnou postavu, ale ne každý je spokojený se ztrátou váhy reality hvězdy. 

Začátkem tohoto týdne Kardashian rozrušil fanoušky, když zveřejnila video Instagram s mladšími sestrami Kendall Jenner a Khloé a prohlásila, že váží jen 119 liber. “Nemyslím si, že jíte,” řekl Jenner. “Jako bys vypadal tak hubený.” Kim odpověděl: “Ach, můj bůh, komplimenty!”

Jazyk “spustil” některé ze 114 milionů stoupenců Instagram krásy mogulů, včetně slavných tváří v Hollywoodu, kteří se zabývali vlastním obrazovým bojem. 

V úterý, Brooklyn Nine-Nine hvězda Stephanie Beatriz se k Instagram Stories vysvětlila, jak může dodávka Kardashianových zpráv o hubnutí negativně ovlivnit ostatní. 

Stephanie Beatriz / Kim Kardashian
@ iamstephbeatz / Instagram

“Kim Kardashianová říkala, co váží a její sestry, které si pochvalují, že je tak hubená, je jako jíst můj mozek [právě teď],” řekla a dodala: “V mém životě je jen jediný čas, když jsem vážil 119 liber. Bylo to uprostřed strašného vztahu a intenzivní poruchy příjmu potravy a myslela jsem si, že bych mohla být tenčí a vypadat ještě lépe. ”   

Pokračovala: “Všichni mě komplňovali, jak jsem se podíval, a cítil jsem se zoufalý, že zůstanu v té hmotnosti. Slyšel to. “

Stephanie Beatriz / Kim Kardashian
@ iamstephbeatz / Instagram
Stephanie Beatriz Kim Kardashian
@ iamstephbeatz / Instagram

Beatriz poznamenala, že se naklonila přátelům od okamžiku, kdy Kim oznámila svou váhu a nabídla povzbuzení dalším ženám. “Takže jestli tohle je to, co se vám to podařilo, snažte se nepoškodit se nad ním.

Stephanie Beatriz / Kim Kardashian
@ iamstephbeatz / Instagram

37-leté komentáře upoutaly další pozornost herečky na Instagram: Emmy Rossum. Rossum poslal některé sociální média lásku k Beatrizově zprávě a vyprávěla svůj vlastní příběh o boji s tělem. “@ iamstephbeatz, miluji tě a já tě podporuji a ty jsi krásná, silná a silná a tvořivá bada ** žena,” začala. 

Emmy Rossum / Kim Kardashian
@ emmy / Instagram

“Kdybych měl jenom 119 liber, je to, když jsem měl MONO.” V časopise stříleli všichni “vyděsili se nad tím, jak moc jsem” vypadal, ztratil jsem 10 liber, byl zle a nemocný a cítil jsem slabost … s mojí hlavou. Miluju tě a já jsem s tebou, “napsal Rossum.

Emmy Rossum / Kim Kardashian
@ emmy / Instagram

Ona také sdílela některé zdravé aktivity pro zvýšení sebeúcty. “Nikdy nevíš, proč někdo prochází,” pokračovala. “Pokud máte těžký čas s obrazem těla, slibuji, že jste krásná a tento pocit projde. Dnes je jenom okamžik. Procvičte si vlastní péči a restartujte počítač. Vykoupat se. Jít na procházku. Vezměte si třídu jógy. Vytvořte zdravé výživné jídlo a sledujte svůj oblíbený zábavný film. Zítra je další den.”

Emmy Rossum / Kim Kardashian
@ emmy / Instagram

Ukončila svůj otevřený dialog o poruchách stravování tím, že odsoudila neslavnou citaci Kate Moss: “Nic má chuť tak dobře, jak se cítí hubená.”

“Špatně,” napsala vedle seznamu populárních potravinových odpustků, jako jsou hranolky, sushi a želatina. 

Emmy Rossum / Kim Kardashian
@ emmy / Instagram

Možná, že Emmy a Stephanieho vzkazy učiní, aby si Kim uvědomila, že honit hubený není rovnocenný štěstí. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 69 = 74

map