Emma Watsonova nečekaná setkání Harry Potter byla naprosto kouzelná

Emma Watson by nás mohla vybojovat se svým on-line představením Belle v letošním živém vystoupení Kráska a zvíře, ale vždycky bude Hermionou Grangerovou někde v našich srdcích. A britská krása dokázala, že Harry Potter franchise, kterou si vzala v roce 2001 jako dětská herečka, stále má pro ni velmi zvláštní místo, když měla v úterý večer.

TK
Taylor Hill / Getty

Watson, který byl na filmovém festivalu Tribeca, aby podpořil svůj nový sci-fi thriller Kruh, byla vize v bílé barvě, kterou představovala pro kamery v elegantním čísle mimo rameno s vysokou stehenní štěrbinou. Při natáčení červených koberců nám 27-letý kluk přinesl zásadní bradavici, když se setkala s kolegy Harry Potter hvězda Bonnie Wright, která hrála ve filmové sérii Ginny Weasleyová.

Watson poslal další výbuch premiérových pozvánek do Harry Potter skupinový chat? Ať tak či onak, skutečnost, že Hermiona a Ginny jsou stále přátelé IRL, je opravdu magická věc.

Pro další party Watson vyklouzla z bílých šatů do černého kombinézu s výstřihem mimo rameno, který odrážel její starší pohled na červený koberec. Teď je to tak très chic post-premiéra změny oblečení!

Emma Watson Tribeca FF 2017 - Embed
Rob Kim / Getty pro filmový festival Tribeca 2017

SOUVISEJÍCÍ: Zde je důvod, proč Emma Watson nikdy nebude mluvit o tom, koho dělá

Viz Hrnčíř kamenná cast její kouzlo na velké obrazovce znovu, když Kruh v pátek chodí do divadel.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map