Dwayne “The Rock” Johnsonova nejnovější #TBT ‘Gram roztaví vaše srdce

Dwayne Johnson, aka The Rock, nikdy nezvládne dvojitý kohout od svých stoupenců na Instagramu, ať už pořádá veselou #ThrowbackThurdayovou fotku ze svých dnů jako vysokoškolský fotbalista, který miloval smažené kuře nebo sdílel hrdinné fotky sebe sama se svými štěňaty bazén. A jeho poslední gram se nijak neliší. Ve čtvrtek se Johnson na platformě sociálních médií vydal povinnou týdenní zpětnou vazbu a je to příliš roztomilé. 

S DANĚ: Dwayne “The Rock” Johnson je prakticky nerozpoznatelný v tomto # TBT

Ve snapu, který je zákulisním obrazem ze série jeho filmu v roce 2014 Herkules, vidíme bývalého zápasníka v plné thrácké kostýně, hrajeme dort s dívkou. “S adrenalinem coursing přes mé žíly, jak můžete vyčíst z potu korálky se valí po mé ruce .. to bylo pár minut předtím, než jsem měl předložit můj předválečný projev na více než 500 mých trakčních vojáků připraveni vzít pole, aby stříleli naše masivní v Buuuutu, když 3letá Westie požádá Herkules, aby hrát Patty Cake dobře … Hercules dělá to, co by udělal nějaký hrdý paparžový medvěd … on polkne adrenalin a hraje Patty Cake, “Johnson pod titulkem foto předtím, než řekne, že kočička v obraze je Westie, dcera svého produkujícího partnera, a ta rodina a vzájemná ochrana jsou společným tématem všech jeho filmových souborů. Aw! 

# TBT S adrenalínem coursing přes mé žíly, jak můžete vyčíst z potu korálky se valí po mé ruce .. to bylo pár minut předtím, než jsem měl předložit můj předválečný projev na více než 500 mých thráckých vojáků připraveni vzít pole střílet naše masivní sekvence bitvy v horách Budapešti v Maďarsku. Buuuuut, když 3letá Westie požádá Herkules, aby hrát Patty Cake well … Hercules dělá to, co udělá nějaký pyšný medvědí papásek … spolkne adrenalin a hraje Patty Cake. �� Westie je krásná dcera mého dlouhého času produkujícího partnera Beau Flynn @ flynnpictureco a jedna z věcí, na kterou se vždy můžete spolehnout, jsou naše filmy vždy společné téma – rodina a chránit ji za každou cenu. A když se jedná o malé děti, je to blázen. #SonOfZeusWasReadyToGetViolent # TilPattyCakeBecameMy13thLabor

Fotografie zverejněná therock (@therock)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 41 = 45

map