Děkujeme později: Tom Ford zahajuje rtěnku pojmenovanou po draku

Promluvte o požehnáních na požehnání – na pata Drakeho, který uvolňuje virální pocit, jako je jeho videoklip “Hotline Bling”, Tom Ford vzdává poctě panu Champagne Papi sám ve formě rtů. Designér bude mít také třpytivou vínovou barvu nazvanou po našem příteli v jeho nejnovější řadě Lips & Boys, kolekci mini-rtěnek inspirovaných muži v životě Forda. Jasně se Drake cítil stejně inspirovaný. V roce 2013 umělec zintenzivnil kolínský toskánský kůň Ford se stopou stejného jména, voskovou poetickou, “Tom Ford Tuscan Leather, vonící jako cihla”.

drake-rtěnka-vložit
Zdvořilost

SOUVISEJÍCÍ: Drake Air Jordan Collaboration konečně dostane datum vydání

Drakeova rtěnka přichází v obchodě a on-line na tomford.com 30.října za 52 dolarů na tubu, a on se připojí Jake Gyllenhaal, který také získává svůj vlastní zbarvení Lips & Boys a hraje ve filmu Tom Forda Noční zvířata. Za nebezpečí, že se trochu zajíždí také tvrdé a špatné “nejlepší, co jsme kdy měli” hře, jsme docela nadšeni, že to vyzkoušíme, nemluvě o tom, že je to asi nejbližší, co kdy dostaneme, kdybychom měli Drake všechno na našich rtech.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map