Demi Moore se otočí 53 dnes! Podívejte se na ni Transformace krásy

Nemůže být možné, aby se dnes Demi Moore změnila – hlavně proto, že to žena dělá. Ne. Stáří. Vážně!

V roce 2015 je stejně nádherná jako vždy a stále má stejnou mladistvou záři a tónovanou postavu, na kterou si vzpomínáme, že ji zpátky, když byla jen vystupující herečkou. Takže pokud jde o nás, dnes je další rok, kdy se herečka stala starší, moudřejší a krásnější. Blahopřeji, Demi!

Poté, co se na počátku osmdesátých let stala hvězdou a hrála svou první hereckou roli Všeobecná nemocnice, Moore byl obsazen v populárním filmu, O poslední noci (1986). V roce 1990 nastoupil Moore do role Duch, což byl ten nejvyšší grossingový film toho roku. Chystá se pokračovat v práci Několik dobrých mužů (1992), Nesmělý návrh (1993) a Zveřejnění (1994), Moore se rychle zvedla na vrchol balení, čímž si upevnila své místo mezi nejlepšími hollywoodskými. A přestože jsme často mysleli na herečku za její impozantní vystoupení na obrazovce, nemůžeme zapomenout na její novější zákulisní práci, jako je její práce, která společně produkuje celovečerní televizní show Amanda de Cadenet, Konverzace s Amanda de Cadenet, v roce 2012.

SOUVISEJÍCÍ: Now and Then Turns 20: Spisovatel odráží klasický film

S plným kariérovým a rodinným životem nedokážeme pochopit, jak se Moore vždycky dostává, ať vypadá úplně připravený, sestavený a zcela vyzařovaný. Dále potvrzují, že věk je jen číslo, krása transformace herečky za ta léta je rozhodně jedna pro knihy. Tady je Moore na její narozeniny a na to, co tento příští rok má na skladě vždy nádherná a talentovaná hvězda. Všechno nejlepší k narozeninám, Demi!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 88 = 92

map