Demi Moore přetáhne bývalého manžela Bruce Willise před jejich dcery

Demi Moore a Bruce Willis – to je pár, o čem sis za chvíli nepomyslel, hm? Slavní pár oznámil jejich odloučení v roce 1998 poté, co si vyměnili sliby v roce 1987, ale od té doby zůstali poblíž spoluvlastníků svých tří dcer: Rumer, 29, Scout, 26 a Tallulh, 24. Ale oni se vrátí spolu? Ne, dělají jen titulky.

Moore, 55 let, překvapivě vystoupil na nahrávce Komedie Central Roast z Bruce Willis v sobotu, unapologetically házet jabs na její ex o jeho herecké dráze a co on byl jako manžel. “Pro ty z vás, kteří mě neznáte, jsem Demi Moore,” řekla na scéně Lidé. “V prvních třech letech jsem byl Bruceem Těžce zemřít filmy, což dává smysl, protože poslední dva se nasávali. “

Komedie Central Roast Of Bruce Willis - After Party
Phil Faraone / VMN18 / Getty Images

Pokračovala s odkazy na své filmy a srovnávala jejich vztah s jeho slavným hororovým filmem. “Podívám se na naše manželství jako Šestý smysl,”Řekla údajně. “Byla jsi celý čas mrtvá.”

Dokonce i se svými dcerami, kteří seděli v publiku, Moore také (s dobrou povahou) narazil na to, co je Willis jako taťka.

“Bruce je super štědrý. Když byla naše dcera Rumer dítětem a bylo na řadě změnit plenku uprostřed noci, měl by se naklonit a zašeptat mi: “Dám ti tisíc dolarů, když změníš plenku,” ona řekla. “Skaut mě požádal, abych nic neřekl, ale jen minulý týden jí nabídl tisíc dolarů, aby změnil plenku … některé věci se nikdy nezmění.”

Komedie Central Roast Of Bruce Willis - After Party
Phil Faraone / VMN18 / Getty Images

KATEGORIE: Kate Upton je těhotná s jejím prvním dítětem

První Charlieho andílci hvězda pokračovala ve své kariéře a dělala drsný, ale zdánlivě dobře přijatý vtip o jeho vztahu s Harveym Weinsteinem. “Byla jsem tam na nějaké zvláštní chvíle,” řekla. “Bruce se dostal do svého kariéry Pulp Fiction, a zdálo se, že je to opravdu divné, tato velká akční hvězda v malém indickém filmu, ale Bruce přešel do hotelu Harvey Weinstein a já nevím, ale on se vrátil a řekl: “Mám tu část!”

Eek!

Komedie Central Roast Of Bruce Willis - Show
Tommaso Boddi / Getty Images

Naštěstí se zdálo, že Willis měl čas svého života.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 55

map