Dascha Polanco vykresluje její kriminální křivky na People’s Español 50 nejkrásnější párty v New Yorku

Oranžová je nová černá krása Dascha Polanco je hrdá na své dominikánské dědictví, možná jeden z hlavních důvodů, proč vystoupila 33letá herečka Lidé en Español‘s # 50MasBellos oslavu v New Yorku úterý večer. Při příležitosti konání 20letého výročí magazínu spolu s jejím nejlepším číslem v červnu 2016 se Polanco obrátila na bílé šaty bez rukávů, které objímaly tělo, s výřezy, které ukazovaly křivky, které jistě skáče na každé červené koberec.

Ve skutečnosti se hvězda dostala do Instagramu, aby sdílela posílení poselství, které povzbuzuje každého, aby miloval svou vlastní kůži. “Žádný souhlas nepotřebuje!” Napsala vedle jiných pohyblivých slov, která předváděla její vášeň za to, že byla sama sebe.

Teď ve dnech srovnání je nová forma lichotivosti a souhlasu v médiích / tisku. Žádný souhlas není potřeba! Buďme relevantní tím, že jste vy a utěsněte ji polibkem dívky @ danydigiacomo. #HairFlipBye ���� #LatinosAlwaysComparing # 50MasBellos #BeYou

Fotografie zveřejněná společností SHEISDASH (@sheisdash)

Souvisí: Dokonce i Kim Kardashian West je ohromen tímto 404-karátovým diamantem

Uvnitř této události významné hvězdy Latino jako bývalé Sabado Gigante hostitelský Don Francisco a hvězda seriálu Adamari Lopez se mísili s hosty a pózovali pro kamery. Chcete-li zavést, časopis 2016 výběr nejkrásnějších mužů a žen zahrnuje A-seznam jmen jako Eva Longoria, Jennifer Lopez, Zoe Saldana, Selena Gomez, Pitbull, a Sofía Vergara. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − = 11

map