Chloë Grace Moretz je všechny nohy v N.Y.C.

Chloë Grace Moretz vezme New York City bouřkou a spoustou nohou. Moretz dnes ve Velkém jablku vystoupil a oblékl si velmi krátké khaki kraťasy, které ukazovaly nekonečné nohy, spárované s černou knoflíkem s krátkým rukávem a taškou křížového kufru ($ 395; coach.com). The Sousedé 2 hvězda doplněná elegantními bílými tenisky, jednoduchou černou šňůrkou a několika zlatými náramky. 

Moretz je v New Yorku po Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu a filmovém festivalu v Deauville, kde propaguje svůj nejnovější film, Brain v ohni. Hvězda se zdá, že se v poslední době soustředí na sebe, poté, co jí zavolala, že skončí s Brooklynem Beckhamem a vytáhne ze všech jejích budoucích filmových rolí. “Vytáhl jsem zástrčku do všech svých filmů, protože chci přehodnotit, kdo jsem, a znovu se ocitám v mé roli,” zdůraznila. Hollywoodský reportér. “Uvědomuji si, že mohu zpomalit.”

SOUVISEJÍCÍ: Chloë Grace Moretz Dazzles in Plunging Sheer Květinové šaty na filmovém festivalu v Deauville

VIDEO: Chloe Grace Moretzův Cutest Instagram Moments

 

Dále objasnila její rozhodnutí E! On-line: “Není to zvláštní čas … Jsem stále více vybíravý a zvláště o tom, jaké role si vybírám,” řekla. “Proč ne sednout, zpomalit, uvědomit si, že jdu 19 let a jdu,” Hej, uděláme věci, které opravdu skutečně hity tvrdě s kým jsem a pomáhá mi zjistit, co to znamená být 19letý herec kdo jen dělá její věc. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map