Chcete si vyhrát $ 3,000 Shopping Spree? Zadejte naše zájezdy!

Pokud byste měli vynaložit 3 000 dolarů na oblečení, boty, kabelky a příslušenství, co byste koupili? Je čas zjistit! Abychom oslavili zahájení našeho každoročního pop-up butiku, rozdáváme nákupní sólo ve výši 3 000 dolarů jednomu šťastnému člověku. Chcete vědět, jak můžete vyhrát? Jednoduše zadejte své údaje do formuláře na adrese boutique.instyle.com/sweepstakes, klikněte na tlačítko Odeslat a váš vstup bude považován za obrovskou cenu. Vítěz bude vybrán náhodně a budete moci zaslat jednu podaninu za den, abyste zvýšili své šance – ujistěte se, že máte více než 18 let a rezident Spojených států je způsobilý. Naše loterie skončí 27. prosince, takže se vydáte na butique.instyle.com a přečtěte si oficiální pravidla a odešlete svůj příspěvek nyní. Hodně štěstí!

VÍCE: • Je tady! Procházet Ve stylu Butik • Nakupujte to nejlepší pro (spoustu) méně • Nyní v obchodech: Isabel Marant pro H & M

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − = 95

map