Bude Taylor Swift vynechána pro svou výroční 4. červencový večírek? Všechny znaky ukazují na Ano

Každým rokem je čtvrť Taylor Swift v Rhode Islandu místem, které se bude konat čtvrtek července. Zpěvák hostí epické, hvězdně obsazené bash naplněné vlasteneckými bikiny, tanečními partymi a spoustou neoblomných PDA. A samozřejmě nemusíte zapomínat na tobogán.

�� Karlie !!! ��

Příspěvek sdílený společností Taylor Swift (@taylorswift)

Ale rok 2017 byl wee bit odlišné pro hvězdu, která strávila většinu roku z veřejného oka. Ať už to bylo proto, že byla po rozpuštění Kim Kardashian West na Snapchat, nebo byla zuřivě pracovala na svém novém albu, byla to zklamání, určitě jsme ji viděli méně než obvykle. Takže se bude skrývat, aby mohla hostit své každoroční bash? Všechna označení ukazují na ano.

Nejpřesvědčivější důkazy nepocházejí od samotné Taye, ale spatřily je někteří fanoušci s orly očima, kteří žijí v blízkosti jejího domu v Rhode Island a spatřili vrchol vlastenecké vodní skluzavky, která vykukuje nad perfektně upravenými živými ploty. A pokud byste měli pochybnosti o tom, že tyto fotografie byly pořízeny v minulých letech, plakáty se ujistili, že je jasné, že jsou ve skutečnosti od roku 2017.http: //nailbiting-fangirl.tumblr.com/post/162440448650/the-slide- is-up-2017

 http://incredibly-enchanted.tumblr.com/post/162440310115/tays-water-slide-2017-in-ri

 

Pokud by to nebylo ani důkazem, rádi bychom také poukázali na to, že Swift se (zčásti) vrátil z úkrytu tohoto týdne a blahopřál Russelovi Westbrookovi k jeho trofejí NBA MVP. Možná zkoušela vodu, aby zjistila, jak se jí dostalo návratu ke společenským médiím?

VIDEO: Calvin Harris právě odhalil, co lituje o jeho rozpadu Taylor Swift

Pokud se podíváme na to, Taymerica 2017 je zapnutá, kdo očekáváme, že uvidíme na výstřelu? Možná se objeví Selena Gomezová a její přítel The Weeknd a Gigi Hadid a Cara Delevingne se obvykle mohou počítat, aby se objevili pro své bestii. Minulý rok těhotná Blake Lively a Ryan Reynolds nás šokovali tím, že byli přítomni a možná zase cestou ze svého domova v nedalekém Westchesteru.

����

Příspěvek, který sdílí Brit LaManna (@britmaack)

Ale skutečná otázka je, bude Swiftův pověstný přítel Joe Alwyn v přítomnosti? V loňském roce se stala velmi veřejná s její vztahem s Tomem Hiddlestonem na bash (kdo mohl zapomenout, že “I Heart TS” tank?), A pokud zpěvák je konzistentní, ona možná plánuje udělat stejné velké pohyby v letošním roce.

S TÝM: Taylor Swift Kredity Russell Westbrook za to, jak ji “Shake It Off”

Pokud budete potřebovat, budeme neustále osvěžovat krmení Instagrama od Taylora Swifta až do úterý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 31

map