Bella Hadid slaví své 20. narozeniny v dvoudílném řetězovém řetězci

Bella Hadid oficiálně vstoupila do svých 20 let a oslavila významnou příležitost úplně fab noc ve městě se svými přáteli a rodinou. Na supermodelku se připojil její dlouholetý přítel The Weeknd, její matka, modelka Yolanda Hadidová a několik přátel, když v neděli večer vyšla na večeři v New Yorku, následovala cesta do New Yorku. oblíbený celebritový klub, Up & Down.

Hadid dělala její narozeninovou dívku vchod do stříbrné sukně a vrcholku plodu, jejíž vlasy se stáhly zpět do štíhlého koníka a doplňovaly se odpovídající stříbrnou kabelkou a stříbrnými popruhy (45 dolarů, publicdesire.com). Horní část plodiny byla vyrobena z čistého, řetězového materiálu, s výstřihem lodi. Na sukně se také objevil řetězec, stejně jako stříbrné zrcadlové kroužky, které tvoří zbytek sukně s přízvukem. Hadid mírně zakrytý nadměrným bílým koženým šálkem, když se vydala ze své narozeninové večeře na večírek.

SHOP TREND

Bella Hadid Birthday Outfit -3
Zdvořilost

Stříbrná plodina, 38 dolarů, topshop.com.

Bella Hadid Birthday Outfit -2
Zdvořilost

Stříbrná sukně, $ 64, revolve.com.

Bella Hadid Birthday Outfit -1
Zdvořilost

Bílý kožich, 355 dolarů; net-a-porter.com.

WATCH: Bella Hadidova nejsexičtější momenty v Instagramu

Hadidova dobrá kamarádka a kolega modelka a společenský, Hailey Baldwin se připojil k zábavě, vysílal sebejistou s dívkou narozeniny pod nadpisem “Happy Birthday Amorzinho.”

happy birthday amorzinho��

Fotografie, kterou poslal Hailey Baldwin (@haileybaldwin)

SOUVISEJÍCÍ: Viz vzácné fotografie Bella Hadid a The Weeknd Together o jejich barevné japonské útěku

Její matka Yolanda, bývalá hvězda Real Housewife z Beverly Hills, zveřejnila Instagram s Bella a The Weeknd, ukazující Belly ruce kolem své matky a jejího přítele. “Oslava naší narozeninové dívky,” Yolanda označil sladkou výstřižku a přidal do hashtagu, “#NYC #BabyBella”.

❤️Kelebrování naší narozeninové dívky ……… #NYC #BabyBella

Fotografie vyslaná společností YOLANDA (@ yolanda.hadid)

Yolanda poslala další fotografii své dcery, která ji políbila na tvář a měla pro tuto příležitost zlaté balónky s nadpisem “a mnoho dalších, abych přišel na svou lásku …… # CelebrationOfLife”.

❤️A mnoho dalších, aby přišel moje láska …… @bellahadid #CelebrationOfLife

Fotografie vyslaná společností YOLANDA (@ yolanda.hadid)

Vypadalo to, že Hadid měl skvělé narozeniny, strávil s lidmi, které miluje nejvíce, a spoustu dokumentů v sociálních médiích, abychom mohli žít různě prostřednictvím půvabných oslav 20letých. Všechno nejlepší k narozeninám, zvonky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − = 84

map