Baby Saint má nejchutřejší tvář v novém videu Kim Kardashian West

Kim Kardashian West a poslední Kanye Westová poslední část “Soul Food Sunday” tento víkend měli dobré jídlo, nápoje a A-listers láskyplně – ale překvapivý vzhled Saint West ukradl show.

“Budeme dělat něco vaření na mou aplikaci,” reality hvězda sdílela na Snapchat předtím, než se zeptala její celebrity přátelé, co si mysleli o své dovednosti varení.

“Udělal jsi mě věřícím,” přiznal Terrence J, když se vrhl do šílenství. “Udělal jsi to!” Vykřikl Kevin Hart.

Kim Kardashian SnapChat - Embed
Kim Kardashian / SnapChat

Poté, co se přátelé a rodina naplnili v domácích pokrmech z kukuřičného masa, zelených koláčů, makarónů a sýrů a smažených kuřic, Západ si udělal nějaký čas, aby si strávil několik videí Snapchat.

Pan a paní ����

Video vyslané Kim Kardashian Snapchats (@ kimmysnapchats) na

A na naše potěšení se 7měsíční svatý objevil na platformě sociálních médií. Mezi sebe sama a výstřely jejího jídla, Kardashian West ošetřil fanoušky, aby se na malého chlapíka podíval v podobě krátkého, ale sladkého Snapchatova videa, které ukazuje, že líbá její tvář usmívajícího se syna, zatímco se otočí k ní. Podívejte se zde:

S A I N T ����

Video vyslané Kim Kardashian Snapchats (@ kimmysnapchats) na

SOUVISEJÍCÍ: Kim Kardashian West a její “Sous Chef” North West Cook Delicious Meal Together

To se moc nelíbí! Nemůžeme čekat na další nedělní duši Soul Food. Prsty procházely tím, že čekají další záblesky svatého.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map