Amy Poehler je cena Show tajemství odhalení: Juicy Tidbits od její knihy Ano prosím

Amy Poehler je náš hrdina. Nejen, že je šampiónem chytrých dívčích, má křik, který nás praskne, a je jedním z nejrychlejších improvizátorů na nohou, které jsme kdy viděli, je také druh dívky, která překvapí Georgea Clooneyho sedícím na klíně v živé televizi!

Pozoruhodná citace

“Nežádejte o povolení, abyste seděli na klíně GeorgeClooneyho, a jakmile to uděláte, prosíme o odpuštění.” -AmyPoehler

Tweet Toto!

Ve své nové, brilantní knize, Ano prosím ($ 18, amazon.com), Poehler si vychutnává výuku života a vystopuje svou showbizovou kariéru a začíná přinutit lidi, aby sledovali svůj válečný skatek ve své příjezdové cestě SNL a za.

FOTKY: Změna vzhledu Amy Poehlerové

Četba Amyových memoárů je jako jíst skutečně opravdu dobrá cookie. Každá skus je plná něčeho úžasného. Jediný ústa bude obsahovat čokoládové čipy (šalvějové rady o tom, že jsou ženy), stužku gooey karamelu (veselé, rychlé ohně), teplý kus marshmallow (malé, krásně vzpomínané okamžiky o jejích dvou mladých chlapcích a být matkou ), a dokonce i překvapivý dollop Butterscotch (šťavnaté zákulisí anekdoty – včetně doby, kdy houpala Justin Timberlake!).

Amy Poehler's new book Yes Please
Zdvořilost

Některé z našich oblíbených okamžiků jsou ty, kde nás vezme na červený koberec. Ve své kapitole Gimme That Pudding, ona vypráví několik z jejích nejoblíbenějších ocenění, včetně:

1. Hloupání Jimmyho Fallona

Na festivalu Emmys v roce 2010 uspořádal Fallon show a Poehler ho poslouchal od publika. “Jako každý dobrý přítel by měl,” píše.

2. Být ztrátou s Jonem Hammem

Později ve stejnou noc se poehler a pal Hamm zavolali všichni ostatní, když všichni vynechali Emmys Parky a rek a Blázen, resp. “O několik let později,” píše, “[vrhli jsme poraženou stranu, kde si vítězové museli darovat peníze na lásku, aby se dostali dovnitř.”

Také si zlomila špičku na banketu, na níž tancovala: “To je pravda.” “Já jsem se choval jako stroj na modrých límečkách, který jsem byl vzkříšen.”

3. Sedí na živé televizi George Clooney

Pro jeden z jejích oblíbených skladeb, zatímco společně hostí Zlatý glóbus 2013 (s kamarádkou Tinou Feyovou, která přispívá ke krátké kapitole Ano prosím), když se rozhodla sedět na Clooneyově klíně – bez znalosti. “Jak říká staré pořekadlo:” Nepožádají o povolení, aby seděl na klíně George Clooney, a prosil o odpuštění, jakmile to uděláte. “”

Poehler pokračuje:

… tak jsem seděl na klíně Georgea a někdy pro, George se mě zeptal, jaký kousek jsem vařil. Řekl jsem mu, když mi pořadili publikum, když mi oznámili nominaci na nejlepší komediální herečku, že se budu chovat naprosto potěšeně, když s ním mluvím. Řekl jsem mu, že si myslel, že by bylo legrační, kdybychom jen flirtovali a smáli se. Okamžitě pochopil a podal mi sklenici šampaňského. Řekl jsem mu, jestli jsem zvítězil, byla mi velmi dobrá šance, že bych ho políbil na ústa. On odpověděl: “To není špatná neděle.” Když mi fotoaparát sklonil, zašeptal mi do ucha: “Věc o natáčení filmů je …”

Existuje důvod, proč je Clooney považován za nejlepší.

PROTOŽE ON JE.

 

4. V roce 2014 vyhrát Zlatý glóbus

Poehler v letošním roce získal Zlatý glóbus. Seděla v Bonově klíně v té době.

Amy Poehlerová Ano prosím je k dispozici nyní v knihkupectvích a on-line ($ 18, amazon.com).

FOTKY: Přílety červeného koberce pro Zlaté glóby 2014

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − = 30

map