Amanda Peet: Hra trůnu způsobuje vážné manželské problémy

Jednotnost hvězda Amanda Peet se musí s manželstvím zabývat spoustou tajemství, a to hlavně kvůli roli jejího manžela Davida Benioffa jako stvořitele a showrunner HBO Hra o trůny. Herečka říkala Conanovi O’Brienovi na své show v úterý, že série vytvořila nečekané problémy se vztahem, obzvláště s nedávným příběhem pro Jon Snow (hrál Kit Harington).

“Začal jsem na internetu vidět na konci minulé sezóny tyto malé věci o Jon Snowu,” řekl Peet. “Začal jsem slyšet, že se s Jonem Snowem stane něco?” a já jsem měl mnoho rozhovorů s Davidem, kde jsem v podstatě řekl: “Pokud to uděláte, že jsem tady doslova nebude tady příští den, budu balit své tašky a odcházím, protože mám ráda Jon Snow a já jsem s ním také že jsi s ním byl a teď ho nemůžeš vzít, protože je to jen levné a hloupé! “”

SOUVISEJÍCÍ: Amada Peet původně myšlenková hra trůnů byla špatná myšlenka

Benioff ji ujistil, že postava je v pořádku, i když Peetová viděla, že Harington si v reálném životě prořízl vlasy (což znamenalo, že herec nepotřeboval dlouhé vlasy na to, aby vylíčil Jon Snow). Peet přiměl jejího manžela, aby mu poslal obrázek Benioffa a Haringtona Hra o trůny vlasy a on dodržoval – ale zřejmě to bylo všechno rus. “O dva týdny později byl mrtvý, on mě vydíral!” řekl Peet. “To je to, co mám v manželství!”

SOUVISEJÍCÍ: Sledujte Amanda Peet Show Off její sladká “stará máma” Taneční pohyby

Tak jak se Peet a spoluzakladatel D.B. Weissova manželka, Andrea Troyer, se odplatí proti svým partnerům? “Jsme v podstatě představovali zásah s nimi a říkali jsme:” Radši bys našel způsob, jak ho vrátit, je mi jedno, co to dělá, je mi jedno, jak to děláš, prostě to musíš udělat. ” Jinak vyhrožovaly dámy, měli by dva manželé plánovat, že budou mezi sebou mít jen romantický vztah.

Sledujte Peetová o ní Hra o trůny ultimátum pro svého manžela ve výše uvedeném videu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − = 58

map