Tato dvojice Američanů Horor Story Wedding byla děsivá dobrá

Michael Scola a Jordan Rodarte měli právě tu svatbu americký hororový příběh milující sny. Oba se oženili 29. října (přes Halloweenový víkend, samozřejmě) v Oviatském přístřešku v Downtown L.A. – kde byly exkluzivní záběry hotelu Cortez z Hotel sezóna byla natočena.

AHS Wedding - 1
Michelle Darlene

Kluci se setkali v únoru 2010, když pracovali na novém Hollywoodu. Poté, co šli od spolupracovníků k přátelům a pak k přítelkyni, jejich první datum bylo koncert Corinne Bailey Rae. Rychle dopředu do srpna 2015, kdy Michael na chvíli na dovolené v Miami položil otázku a šokovaný Jordan okamžitě řekl “ano”.

SOUVISEJÍCÍ: Tento rozkošný návrh Disneylandu vás ukáže v kouzlo

Při uvedení AHS-společně s Michaelem a Jordanem natáhli Naomiho Grossmana, který hrál Pepper v Azyl a Freak Show sezóny – aby zjistila, zda se může zúčastnit. Zatímco ona nemohla potvrdit brzy, týden před svatbou oficiálně RSVPed.

Říká Rodarte Ve stylu že hosté “f-král miloval”, když skutečný AHS castmember se objevil. Grossman “řekl sladké poselství, které nám odkazovalo na svou postavu Pepperovu vlastní svatbu na Freak Show a ona nám dala prsteny.”

AHS Wedding - 4
Michelle Darlene

Účastníkem této párty byla Nadya Ginsburgová, která má kanál YouTube věnovaný jejímu Madoněmu nazvanému zosobnění Madonnalogy, a Rodarte říkala, že “celou noc zabila s jednorázovými vložkami soustředěnými kolem konfliktu mezi královnou popu a novou AHS hvězda Lady Gaga. “

S TÝM: Tato nevěsta dělala Jaw-Droping Beyoncé taneční rutiny na svatbě

Toto duo dokonce vytvořilo falešný přívěs pro show za svůj velký den natočený Steviem Teranem:

Jiné dotyky používaly jedinečné písmo přehlídky na svých pozvaných (a na celém jejich úžasném svatebním místě), rakve ve tvaru karty / dárkové krabice, AHS-tématické masky pro fotokopírku, zarámované klasické postavy hororových filmů u každého stolu, oblečený kód roku 1920 a všestranný dort Art Deco.

AHS Wedding - 3
Michelle Darlene
AHS Wedding -
Michelle Darlene
AHS Wedding - 5
Michelle Darlene

Blahopřeje krásnému páru – a možná nikdy neublíží Vražedný dům.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 + = 32

map