Vlak jízdy a víno: Jak dekomprese Obsazení dívky příběhu

Příběh dívky není seriál určený k zájmovým sledování, přinejmenším ne, pokud nemáte velmi silnou ústavu.

První epizody druhé sezóny seriálu Hulu byly tak temné, že mě zdůrazňuje, že se dívám jen jeden po druhém. A nejsem sama. Během panelové diskuse s členky představení a návrhářkou kostýmu Ane Crabtree v Atlantě v pondělí poté, co studenti na Vysoké škole umění a designu Savannah předvedli výstavu návrhů Crabtree v muzeu módy a filmu SCAD FASH, jeden člen publika se zeptal, jak herci řídí opustit ten těžký prostor, zatímco natáčí show.

Děvčata chillin ��

Příspěvek sdílený příběhem The Handmaid’s Tale (@handmaidsonhulu)

Související: Děvčátko Tale Cast odráží jejich kostýmy

Odpovědi byly různé, ale shoda byla, že to není vždy snadné.

“Můžeme být v ní každý den a je těžké uniknout,” řekl Crabtree. “Mohu vám jen říct, že moje metoda je jít na sólo výlety na kříž, kdekoli vidím a ne mluvím. Když jsme skončili v první sezóně, byla jsem těhotná z úzkosti, takže jsem si myslela, že budu roztrhat. Tak jsem rezervoval výlet vlakem po boku pobřeží, od Los Angeles do Seattle. Byl to opravdu starý krásný vlak a krásný člověk, který přišel, vzal si lístek a přinesl vám jídlo, byl spisovatel, spisovatel zločinu a já jsem strávil dny s ním mluvit nebo jen mlčet a poslouchat. Něco se týkalo této síly pohybu a ne mluvení a jen jsem si seděl a díval se na přírodu a nikoliv na násilí. “

Amanda Brugelová, která hraje Ritu, oči s ostrými očima zaměstnávajícím domácnost Waterford, uvedla, že používá hudbu, aby se dostala do povahy.

VIDEO: Zde je kompletní trailer pro příběh děvčátka

“Mám playlist, který je napůl klasický a půl gangsterský rap,” řekl Brugel. “Ale na konci každého dne, abych se dostal na cestu autem, dal jsem sluchátka a hudba mě dostala zpátky na místo nuly. Hudba je moje cesta a cesta ven. Mnozí z nás jsou docela temní lidé. Nejsme lehké a pěnivé dívky. To vám pomůže. “

Někdy Carradine, jako Naomi Putnamová, manželka velitele, jejíž dcera Janine zplodila dítě v první sezóně, měla jednodušší přístup:

“Pít víno,” vysvětlovala, k potlesku od diváků. “Je těžší ji sledovat, než jednat. Sledování epizody dva mě zničilo. “

A Madeline Brewerová, která hraje oblíbenou fanoušku Janine (vojáci, kteří navzdory tomu, že ztratila oči a museli se vzdát svého dítěti Putnamsovi), bere na útěchu skutečnost, že její postava je taková zábava.

“Zjistil jsem, že je Janina velice podivná,” řekl Brewer. “Takže se podívám na její řady a říkám jim a myslím, že jo, já jsem z ní a celý den, protože zůstat tam, doslova bych ztratil mysl. A jakmile tohle oko odvrátím, tak jsem alespoň pět a půl minuty. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map