Viz 5 exkluzivních snímků nejmódnějších žen z pokročilého stylu: starší a moudřejší

 Exclusive Pics from Advanced Style: Older and Wiser
Fotografie Ari Seth Cohen, od pokročilého stylu: Starší a moudřejší, vydané knihami PowerHouse.

Jonathan Borge

25. dubna 2016 @ 11:00 hod

Rozumné pochopení toho, co módy pro vás nejlépe funguje, nikoliv pro ostatní, je získaná dovednost. A nikdo možná nezachytil umění létající módy lépe než blogger, autor a fotograf Ari Seth Cohen, který se po celá léta osmi přesně vykouřil do světa, aby nám dal s doplňovanou sbírkou obrazů, které zdůrazněte, jak dobře dámy a pánové určitého věku mohou se oblékat.

Po mega úspěšné debutové knize a filmu, Pokročilý styl, Cohen se nyní vrací s následnou tónou, která se naplní až k okraji s více živými, excentrickými a nepopiratelně inspirativními záběry lidí, kteří se rozhodnou každý den začít s módou jako prioritou. Pokročilý styl: starší a moudřejší ($ 23; amazon.com) se otevírá s pizzazzem díky předmluvě, kterou napsal Simon Doonan, autor a tvůrčí velvyslanec Barneys New York. V něm nabízí svůj postoj k definici věku vhodného oblékání a vysvětluje, proč bychom měli všichni vzít na vědomí od těch profilovaných napříč StylStránky společnosti.

Zatím není přesvědčeno? Zde je pět exkluzivních fotografií z Pokročilý styl: starší a moudřejší aby dokázali, že jako jemné víno se styl jednoduše stává s věkem lepší.

NANCY JENNINGS (VÝŠE)
Myslíš, že se snažíš vyprostit oko do barvy? Přemýšlejte znovu. Tady Nancy svítí v jasně růžové a zelené sukni, která je nejen divoce objemná, ale také doplňuje její krajkový modrý vrch, který je ozdoben nadměrným lukem.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 39 =

map