Rachel Brosnahan o tom, že je globálním občanem a hraje “statečné a inspirativní ženy”

Rachel Brosnahan byl rozhovorem v rámci série nazvané Americké hlasy. Následující je od Ve styluje prosinec vydání, na novinových stáncích a k dispozici pro digitální stahování nyní.

Emmy nominace za její roli bývalé volat dívky Rachel Posner v Domeček z karet udělala ji, aby ji sledovala na malé obrazovce. Nyní jde globálně tím, že se postaví proti chudobě.

DOMOV New York City

STÁŘÍ 25

JAK SE VÍTE Brosnahanova sezóna Domeček z karet získala jí Emmy v roce 2015. V minulém pádu hrála Ellie v originální sérii Amazon Woodyho Allena, Krize v šesti scénách. V současné době hraje proti Danielu Craigovi v oblíbené Broadwayové produkci Othello.

CO JE NOVÉHO 9. prosince ji můžete vidět Burn Country vedle Jamese Franca. Příští rok zahraje Boston Marathon, který přežil bombardování Jessica Kensky Den Patriotů a 1950 žena v domácnosti se stala komikem ve stánku (tvůrce Gilmorova děvčataAmy Sherman-Palladino Úžasná paní Maiselová.

Měl jsi ještě svůj okamžik??
Nejsem si jistý, že ten okamžik přijde. Může to být dnes a zítra pryč. Ale teď je tu nulový čas chladu, když se jedná o mou práci. Miluju práci na dílech období a zkoumám mé postavy. Jsem nadšená, že si mohu zahrát statečné a inspirující ženy.

SOUVISEJÍCÍ: Demi Lovato a 7 hvězd získávají skutečnost o jejich boji s duševním zdravím

Kromě toho, že se podíváte na Broadway Sleep Outs společnosti Covenant House, která pomáhá dětem bez domova, jste také součástí komunity globálního občana. Co pro vás znamená vaše zapojení do těchto organizací??
Obě ztělesňují myšlenku, že pokud uděláme trochu, můžeme udělat hodně. Globální občan je o vytvoření hnutí. Jejím cílem je ukončit extrémní chudobu do roku 2030. Chcete-li se zapojit, musíte podniknout kroky online – tweetováním, Facebookem nebo zasláním e-mailu našim světovým vůdcům. Vyvíjí jim tlak a zvyšuje povědomí o věcech, jako je vzdělávání dívek, rovnost pohlaví a udržitelnost potravin.

Proč je tak důležité používat svůj hlas na sociálních médiích?
Mluvit o věcech, které nás znepokojují a povzbuzovat lidi, aby se vzdělávali o problémech, je rozhodující. Nemyslím si, že téma jako politika by měla být tabu. Je to něco, co nás ovlivňuje. Nemůžete se stát produktivním občanem světa, aniž byste věděli, na co bojujete a na co chcete bojovat.

SOUVISEJÍCÍ: Yara Shahidi na Černáish a Getting Insta-Stalked Lupita Nyong’o

Kdo vás inspiruje?
Sleduji DeRay Mckesson na sociálních médiích. Je aktivistou pro hnutí Black Lives Matter. Mám rád také Rowan Blanchard, mladý hlas ve feministickém hnutí. A Elizabeth Warrenová, Laverne Coxová – tam je opravdu příliš mnoho, abych mohl jmenovat. Když máte vliv, myslím, že jste zodpovědný za zesílení hlasů lidí na zemi, kteří denně pracují na změnách.

Z Ve styluje prosinec vydání, na novinových stáncích a k dispozici pro digitální stahování nyní.

Sledujte Rachel Brosnahan @RachieBros; Sledujte Deray Mckesson @deray; Sledujte Rowan Blanchard @ RowanBlanchard; Sledujte Elizabeth Warren @SenWarren; Sledujte Laverne Cox.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 36 = 42

map