Jill Kargman na Co očekávat od třetí sezóny Odd Mom

Webers – a von Webers – jsou oficiálně zpátky. Nová sezóna Odd Momma Out premiéry dnes v 10 hodin. ET na Bravo a můžete se spolehnout na spoustu veselého dramatu, protože následky minulej sezóny se objevily hlavní odhalení programu Ponzi. “Zvedli jsme měsíc po událostech sezóny finále a vy jste se na to podívali na výsledek,” uvedl nedávno hvězda a tvůrce show, Jill Kargman Ve stylu. “Všichni se musí rozhodnout, že si nikdy nemysleli, že budou čelit.”

Zatímco mnoho z Upper East Siders se snaží přijmout své finanční ztráty, Kargmanova postava, Jill Weberová, a její rodina se živí obvyklým způsobem. “V první epizodě se chystáme tábořit v Maine – a je to úplně jiný svět,” řekla. “Když se tam dostaneme, zjistíme, že dívky mají soutěžní taneční tým. A vypadají jako striptéři. ” 

Zvláštní Mom Out 5
Christopher Saunders / Bravo

Projděte si celý náš chat s Kargmanem o sezóně tři Odd Momma Out.

Jaký byl ten příběh, který jste o této sezóně nejvíce nadšeni? 
Chtěla jsem se obrátit na svou dceru Hazelovou na obrazovce. Moje děti v televizi jsou mladší než moje děti z IRL – mám čtrnáctiletou dceru, Sadie – ale chtěla jsem prozkoumat dospívání. Všichni jsme se dostali do mateřské školy, ale chtěli jsme se dostat více do toho, jak se oba rodiče vyrovnávají s těmito změnami. Měl jsem hodně z mého skutečného života – mám opravdu dobré vztahy se svými dětmi. Sadie a já s tím moc netrpěli, ale my jsme se rozhostili jejími šaty, protože tam byla chvíle, kdy se ty dívky chtěly oblékat jako prostitutky Reno. Nechtěla se takhle oblékat už ve 14 letech, ale v 12 letech ji prosila. Takže Hazel je ve věku, kdy tlačí na svou postavu, aby si na ni udělala vlastní styl a chtěla, aby nosila obojky peter. Chce být v těle, co vypadá, jako by byly na ní natřené latexem. Má určitý vývoj po celou sezonu, když se snažíme s její postojem a zabíjením dveří a chtějí se oblékat určitým způsobem a její přátelé se dostanou do svých období. Je to zábavné věci.

Jak se nosit celé černé celé léto, podle Odd Momma OutJill Kargman

V reálném životě máte i vaše dcera stejný smysl pro módu?
Má opravdu dobrý smysl pro styl – schvaluji se teď! Ale nenosí černá. Nemůžeme vypadat nic podobného – je blonďatá a modrooká a vypadá jako švédská osoba. Ona skutečně hrála teen blogger, “Bag Bitch,” v Hamilton epizoda druhé sezóny, ale lidé by si nikdy neuvědomili, že dám svou dceru na show, protože vypadá jako její otec a ne jako já. Může nosit více barvy, zatímco vypadám jako mrtvola, když nosím barvu – ačkoli jsem měl obnažené růžové šaty v obou sezonách. 

Zvláštní Mom Out 1
Christopher Saunders / Bravo

Jaký je největší rozdíl mezi Jillem Kargmanem a Jill Weberovou??
Myslím, že největší rozdíl spočívá v tom, že jsem se oženil s manželkou WASP-y. V reálném životě mám židovského manžela s mým židovským dětem a to je ono. Myslím, že konflikt a zajímavé věci pocházejí z rozdílu a myslím, že pokud máte vlastní doma doma, která je podobně smýšlející, nic ve vnějším světě se opravdu dostane k vám stejně. Zatímco v přehlídce se jednalo o získání pocitů odcizení a zesílení. Pokud mám rodinu, která mě taky vidí jako “ostatní” – zvláště s odhalením, že jsou v podstatě nacisty – a jsem v této dynastické rodině “římských čísel”, je to tak úplně jiné. Zvýšilo to. Dalším hlavním rozdílem je, že se mi cítím, že se mi v 28 letech stala skutečná já, když jsem byla nová matka a tak jsem se bála, co si lidé mysleli. Jen jsem se cítil mnohem zranitelnější, zatímco teď se mi to nestará. Myslím, že 42 přichází s takovým osvobozením od názorů. “

Je něco, co byste chtěli dělat na show, která se v této sezoně konečně dostala do epizody?
Ano – vlastně je spousta věcí. Jedna myšlenka, kterou jsme přinesli zpět, je jakýsi dvojitý standard s táty, kde když jsou praktičtí, dostanou průvod nebo tak něco. Takže máme skutečný taneční průvod. Mám pocit, že [můj manžel] Harry bude vázat dětskou botu a lidé jsou jako “Awww.” Myslí si, že je to tak praktické. Ale on je táta! 

Zvláštní Mom Out 3
Christopher Saunders / Bravo

Poslední sezóna skončila s odhalením, že mnoho členů rodiny a přátel Webers bylo investováno do toho, co se ukázalo jako systém Ponzi. Jak jste se rozhodl hodit to do mixu?
Budu na večírku a stále slyším o spadnuti, s lidmi, kteří říkají: “Ach, všichni byli s Madoffem,” nebo co. Je to stále jen na lidských myslích. Mám pocit, že je to dar, který stále dává – nebo opravdu, hrůzu, která se stále děsí – pokud jde o spád bohatých lidí, kteří ztrácejí peníze a jak přehodnocují svůj život a hodnoty. V podstatě v premiéře sezóny najdeme všechny, kteří se potýkají se změnami v jejich životě. Jedna osoba právě dívá na obraz a galerista je jako: “Mohu vám pomoci? Díval jste se na to hodinu, “a žena říká:” Musel jsem vypálit mého uměleckého poradce a teď musím zjistit, jestli se mi líbí obrazy. “Pak je další:” Já musela si vybrat mezi mou konskou farmou v Millbrooku nebo mou lyžařskou chalupu v Aspenu. “Brooke musela odpálit pracovníky z víkendů a má jen pracovníky od pondělí do pátku a tak se utopila se čtyřmi dětmi. A to je místo, kde se zvedneme. 

Jill a její manžel, Andy, se cítí jako nový bohatý pár na bloku, protože nestratili žádné peníze?
Stále máme stejné problémy a obavy. Ostatní lidé – stejně jako mnoho z obětí Madoffu – nejsou chudí. Prostě mají méně. Ale stále mají víc než my. Takže se jen snažíme být tam pro ně, zejména Andyho pro Lexe, pokud jde o to, že si vymyslí svou novou identitu od Wall Street. 

Jill a její nejlepší kamarádka, Vanessa, jsou celkem #BFFgoals. Kde najdeme Vanessu v této sezóně?
Když jsme původně představili myšlenku jejího opětovného spojení se svým bývalým manželem Grahamem, myslela jsem, že je to tak romantické. Ale jakmile jsme začali psát a natáčet, bylo to jako: “Nebudou skončit společně.” Když se k nim vrátíme, je v Burundi a snaží se to fungovat. Existují všechny druhy bláznivých dobrodružství. Ve skutečnosti máme dvě epizody “dobrodružství” v této sezóně: ​​jedna se rozkládá na předměstí a probíhá v Greenwichu v Connecticutu; druhá je epizoda L.A., kde dostanu fotografickou práci a obchoduji s lístky na obchodní třídu pro dva autobusové jízdenky, takže mohu s sebou přinést Vanessu. Snažíme se znovu získat naši mládí a zbláznit se na Sunset Strip. Na této bláznivé večírku se setkáváme a vítáme. Bylo to moje první natáčení venku z New Yorku – protože jsem nikdy předtím nebyla herečka – tak sedím v Hollywoodu s hollywoodským znamením a palmami a já jsem byl rád: “Woooo, žij sen!” měl nejlepší čas venku.

Zvláštní Mom Out 4
Peter Kramer / Bravo

Přehlídka měla několik pěkných nezapomenutelných hostujících hvězd, včetně tvé sestry Drew Barrymore v minulé sezóně. Kdo očekáváme tuto sezónu?
V této sezóně je tolik drahocenných představení. Christine Taylorová hraje Brookovou starou sestru a je dokonalá. Je tak legrační. Jen jsem znovu sledoval Svatební zpěvák, a ona je tak dobrá v tom. Peter Scolari, který hrál otec Leny Dunhamové Dívky, je úžasný. A pak Rachel Feinstein – která je komikem, který miluji – je v první epizodě a ona je veselá. 

Zvláštní Mom Out 2
Christopher Saunders / Bravo

Jiný než Odd Momma Out, co vás ukáže, že se teď smějete?
Nemůžu čekat Široké město vrátit se v srpnu. Je to můj oblíbený a miluji ty holky. Tony Hernandez je vedoucím společnosti Jax Media, naší společnosti a je opravdu největším šampionem žen v New Yorku a komedie. Dělá Uvnitř Amy Schumerové, Široké město, a Plná fronta se Samantha Bee, a cítím se tak poctou být v té společnosti. Mám pocit, jako by ho dostal, takže miluju všechny ty přehlídky. A pak moje další oblíbená show je [Minulý týden večer s] John Oliver. Dívám se na tuto show jako na mojí terapii a každou neděli v noci ji pozoruju – i když mě z dětí vyhubí nebo cokoliv. Bojuju se s ploutím do 11 hodin jen proto, abych se o to držel, protože si myslím, že jeho mysl je nejlepší v televizi. Milióny, která právě skončila svou “nedávnou sezónou, byla mou oblíbenou dramatem. A samozřejmě čekám Hra o trůny vrátit se. 

Milióny a Široké město jsou oba show v New Yorku, stejně jako vaše vlastní. V průběhu let, což ukazuje, že si opravdu myslíte, že město má pravdu?
Myslím, Sex a město, samozřejmě. Ale když jsem dospěl, bylo to také Různé tahy. Opravdu, moje mysl jde přímo do filmů Woody Allenové, protože jsem byl posedlý Manhattan a Annie Hallová a Manželé a manželky. Mým prvním číslem je všechno Hannah a její sestry, což je velmi milostný dopis do New Yorku – skoro víc než Manhattan, i když nemá Gershwin. Ale je to monolog Barbary Hersheyové o ročních obdobích a chodí po řece – je to všechno New York, po celou dobu, v každé sezóně. A jsem posedlý tím. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 9

map