Disneyova 14letá Breakout Star tancuje pro Biebera a může být další Zendayou

Ve věku pouhých 14 let se Sofia Wylie stala doménou mezi tween sety díky své roli Buffy Driscoll na sérii Disney Channel Andi Mack. Výstava přinesla historii sítě s premiérou v první sezóně a stala se první řadou Disney, která začlenila děj LGBT. V tomto oblouku hrála Wylieova postava klíčovou roli, podporovala jejího přítele Cyrusa poté, co zjistil, že má pocity pro muže spolužáka. Jak pokračuje druhá sezóna, sexualita je nadále horkým tématem výstavy – a tak má myšlenku na to, že bychom předčasně vyřešili genderové normy. Wylieova postava to dělala jen toliko během této sezóny, když se rozhodla připojit k basketbalovému týmu chlapců, což vyvolalo mnoho mladých fanoušků,.

“Dostal jsem tolik DM od dívčí na Instagramu a říkal:” Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl vyzkoušet fotbalový nebo basketbalový tým chlapců, ale když vidím Buffy, to mě inspirovalo, abych to zkusil, “řekl Wylie Ve stylu. “Stalo se to celé to, že to stojí za to, protože nechci být herečkou, jen abych byla slavná. Chci mít platformu, abych mohl používat svůj hlas, abych inspiroval lidi a nechal je vědět, že mohou dělat cokoli. “

Sofia Wylie - Andi Mack - Embed
Disney Channel

Wylieho zpráva pro mladé fanoušky je podobná zprávě jejího vlastního idolu, Zendaya, který také získal svůj start na Disney Channelu. Protože její kariéra odrážela počáteční fáze Zendayiny tak daleko, Wylie doufá, že bude pokračovat ve stopách multi-dědictví. A to znamená, že se stane vzorem pro své fanoušky.

“Vyrostl jsem, když jsem sledoval Disney Channel jako všichni ostatní, a vždycky jsem se opravdu podíval na Zendayu,” říká. “Chci říct, co nemůže dělat? Je to tak trochu všechno. Je to proto, že jsem chtěla být herečkou a tanečníkem. Opravdu mě formovala do osoby, kterou jsem dnes, a teď chci to udělat pro druhé. “

Pokračujte ve čtení našeho úplného rozhovoru s Wylie, abyste zjistili, co se stalo, když se konečně setkala s Zendayou, proč nosila vlasy přirozeně a všechno, co tehdy měla tančit s Justinem Bieberem.

Zendaya je pro vás velkou inspirací. Jak to bylo, když ses poprvé setkal s ní? Setkali jsme se na setu její show, K.C. V utajení, kdy začali natáčet třetí sezónu. Měl jsem tolik věcí, které jsem jí chtěl říct, a druhou jsem viděl její tvář, úplně jsem se udusil. Byl jsem tak hvězdný. Ona a zbytek obsazení byly tak hezké a je mi to bláznivé, že ostatní děti to vidí ve Andi Mack cast – zejména proto, že se nevidím jako “Zendaya”. Když vidím Zendayu, vidím tuto královnu nebo bohyni. Byla jsem s mým spoluhráčem Peyton [Elizabeth Lee], která hraje na show Andi Mack a Zendaya nám dal obě rady. Právě řekla: “Bavte se s tím. Nenechte se, aby vás někdo pokusil přivést dolů, protože vaše kariéra bude na náhorní plošině a nebude pokračovat. Ale pokud se budete bavit, vychutnejte si přítomnost druhého a obklopujte se lidmi, které milujete, pak půjdete opravdu daleko. “

Milujte ji ❤❤���� @ zendaya a @sofia_wylie

Příspěvek sdílený společností Sofia Wylie (@sofia_wylie)

SOUVISEJÍCÍ: Zendaya Just Bid Adieu na Disney Channel a fanoušci nejsou připraveni na to

Jak vaše vlastní multikulturní pozadí formovalo způsob, jakým vylíčíte svou postavu? Neměl jsem nutně nenávist způsob, jakým jsem vypadal, když jsem byl mladší, ale nechtěla jsem vypadat tak, jak jsem to udělala. Nechtěla jsem, aby moje vlasy byly kudrnaté – chtěla jsem to mít stejně jako ostatní. Když mi bylo 10 let, začal jsem narovnávat vlasy a je to jedna z největších lítostí v mém životě. Potlačil jsem své pravé já, a přestože to bylo o něco málo jako vlasy, byla to velká část mě. Změnila mě a svou osobnost, a když mi bylo 12 let, uvědomil jsem si to a rozhodl jsem se, že chci, abych měla kudrnaté vlasy zpátky. Udělal jsem vše, co jsem mohl, abych se vrátil z tohoto podivného mrtvého frizu, který se stal, a naštěstí to fungovalo. Od té chvíle se všechno změnilo.

Co se konkrétně změnilo? No, to je, když jsem se dostala Andi Mack a začal získávat jiné taneční práce. Měla jsem toto jiné světlo o sobě, protože když jsem vstoupil do místnosti, byl jsem úplně . Neskrýval jsem jinou část sebe, jen proto, že se mi to nelíbilo, nebo si myslel, že se jiní lidé nebudou líbit. Tehdy jsem chtěl poprvé ukázat ostatním děvčátkům, že všechny jejich malé kouzla nebo co oni nechtějí o sobě, to je to, čím je to, čím jsou. Bez nich bychom všichni byli klony a žili ve světě jako robot. To není zábavné a nikdo nechce to dělat. Takže chci jen, aby každý věděl, že jejich nedokonalosti jsou krásné svým vlastním způsobem.

Sofia Wylie - Embed
Michael Scott

Vzhledem k tomu, že jste se rozhodli přestat narovnávat své vlasy, zcela jste přestali nabíjet teplo? Vlastně jsem musel napravit část vlasů na show. Byla tam epizoda, kdy můj charakter, Buffy, musel změnit vlasy, protože někdo si ve škole uvědomil, že její vlasy jsou příliš velké a že je to rozptýlení. Ta epizoda mě opravdu zlobila. Byl jsem naštvaný, že by někdo řekl něco takového, protože nikdo nemůže změnit způsob, jakým se narodili – a dokonce i kdyby mohli, proč by to tak? Naštěstí na konci bylo skvělé poselství, když si Buffy uvědomila, že by měla být schopna dělat cokoli, co chce s vlasy, a to, zda chce nosit rovnou nebo kudrnatou, by neměla nechat, aby to někdo jiný rozhodl. Takže jsem byl šťastný s koncem, ale jen myšlenka na to, že mám vlasy pro epizodu, mě chvěje. Věděla jsem, jak strašně to bylo pro mé sebeúcty a pro mé vlasy, fyzicky. Snažím se dát nejmenší množství tepla na to, když musím, protože mám rád, že je to přirozené a svobodné.

Jaký je váš celkový přístup k sociálním médiím? Neposlouchám nad svým počtem stoupenců nebo kolik rád nebo komentářů dostanu na příspěvek. Vidím své přátele a dokonce i moji rodinu, aby se bláznila nad tím, a to mi dělá bolest srdce. To není všechno. Chci, aby mi to následovalo, abych se spojil s ostatními a aby hlas mohl být slyšet hlasitěji. Nechci se cítit strašně tím, že se podívám na všechny tyto modely nebo na to, kdo si myslím, že je dokonalý a myslí si, že nejsem. Je to strašný cyklus, takže se snažím, aby chodili na sociální média, jen aby něco napsali nebo reagovali na lidi.

Jak používat sociální média pro spojení se svými fanoušky? Mým poselstvím je jen šířit laskavost a lásku a přijmout ostatní za to, kdo jsou v každém směru, a proto se snažím spojit to s tím, co pošlu. Zpětná vazba, kterou dostanu, je tak úžasná. Dospělí budou říkat: “Ty jsi inspirovala moje dcera, aby byla, kdo je” nebo “Ty jsi inspirovala mého syna, aby si nosil vlasy kudrnaté.” Přál bych si, abych to měl, když jsem byl mladší. Měl jsem lidi, kteří mi říkali, že moje vlasy jsou krásné, ale nevěřila jsem jim. Potřeboval jsem někoho na obrazovce, který jsem viděl. Někdo, kdo řekl, že ve zprávě, která cítila, že je směrována směrem ke mně. Mám štěstí, že to je pro ostatní děti venku.

Posíláte spoustu videí o tanci a předtím jste s Justinem Bieberem hráli. Co to bylo? Bylo to tak cool. Musím s ním tančit v mém rodném městě v Arizoně a on se dotkl mého ramena. Nikdy jsem neotřel ten košili – je stále zavěšený ve svém pokoji a pokaždé, když se na to podívám, myslím, že se Biebové dotýkali mého ramena a zeptali se, co se jmenuje. Byl jsem tak hvězdný, že jsem sotva dostal své jméno, ale bylo to úžasné. Byl tak milý všem tanečníkům.

Také jste nedávno založili vlastní taneční seriál. Chtěl jsem být schopen něco produkovat a mít tuto tvořivou vizi v mém tanečním životě. Když jsem byl v Utahu Andi Mack, Začal jsem tuto taneční sérii nazvanou “The 4K Dance Series”. Chtěla jsem se vrátit všem tanečníkům z Utahu, protože byli tak příjemní, když jsem se tam poprvé dostal. Takže když natáhneme druhou sezónu, začal jsem konkurz a natočili jsme různá videa. První byla inspirována Největší předvádějící na Zemi, a také jsme udělali video hold Tuk. Chtěla bych, aby celková taneční série byla o tom, jak si oblékli talenty a ne jen o konkurenci. Taneční svět může být velmi konkurenceschopný, zvláště v L.A., a nenávidím to.

Moje první video v mém “4K Dance Video Series od Sofia Wylie” … �� Připraveno? ���� 4K LINK IN MY BIO •• Tanečníci: @sofia_wylie @its_hemi Choreografie: @kyliebronk ��: @leysinaband ��: @taylorswift @danceon @andimacktv @disneychannel @disneychannelpr #SofiaWylie #HemiHaraki #KylieBronkChoreografie #dancingwiththestars #dayofthegirl #dance #dancing #hiphop #andimack #buffy #buffydriscoll #taylorswift #readyforit

Příspěvek sdílený společností Sofia Wylie (@sofia_wylie)

Mezi herectvím a tancem, máte někdy čas jen být dítě? Chtěl jsem se bavit po celou dobu své kariéry, ale snažím se být profesionální, když jsem natočil natáčení. Existuje tolik různých pohyblivých částí a nechci, aby se posádka musela vynulovat jen proto, že jsem byla hnusná. Opravdu, když jsem se svou sestrou, mohu být dítě. Jsme velmi blízko, a kdykoli nejdu cestovat a nevidím ji, prakticky si na nohou vyšíváme kalhoty, protože jsme se tak smáli.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map