Astrologka Susan Miller o tom, proč září bude tvým nejlepším měsícem roku 2016

Susan Miller je Ve stylu‘s žijící astrolog a zakladatel AstrologyZone.com. Její debutový sloupec pro Ve stylu se objeví v září vydání, k dispozici na novinových stáncích a pro digitální stahování nyní.

Září přinesou lahodnou krabici s cukrovinkami a mezi nimi budou i to nejlepší z roku 2016. Měsíc začíná s prvním zatměním Slunce v Panně na 1. a poté o dva týdny později plný měsíc zatmění měsíce v Rybách na 16. místě. Eclipse jsou nejdůležitějším nástrojem, který vesmír používá k dosažení pokroku, i když náhlou změnou. Zatmění slunce, jako je ten v Panně na 1. místě, otevírá dveře pro nové zkušenosti a příležitosti.

Každý má Pannu – stejně jako všechny ostatní znaky – chrání hrot alespoň jednoho domu horoskopu, takže budete cítit obě zatmění. V závislosti na tom, jak se matematika přizpůsobuje vašemu individuálnímu grafu, čtenáři pocítí zatmění výrazněji než ostatní. Zatmění 1. září vám přinese větší zodpovědnost a kontrolu nad svým světem, pro planetu Pluto bude super-přátelský. Věci budou fungovat ve vaši výhodu, na následující den se Merkur a Jupiter spojují ve vzácném a brilantním aspektu a ukazují na šťastný, lukrativní vývoj.

Virgo je podrobný analytický znak, takže budete nuceni rozhodnout, co je v této situaci důležité, a co není – zaměřte se na budoucí potenciál. Úplné měsíční zatmění v Pisces na 16. místě přinese závěr nebo vyvrcholení podniku nebo vztahu. Pravda vždy vzniká jako gejzír v době zatmění a často tato pravda je nějakým způsobem překvapující. S pravdě vám pomůže plánovat vaši budoucnost. Ryby jsou velmi romantické, kreativní a dávající znamení, takže budete nuceni být soucitný s někým v době zatmění.

Na 9. místě se Jupiter poprvé za 12 let stane monumentálním pohybem do Libra. Kdykoli planety hrají hudební židle, znamená to, že jsme v rozhodujícím okamžiku, a v případě Jupitera přijdete na radostnou vidličku na silnici. Pro příštích 13 měsíců až do října 2017 – čas, kdy Jupiter zůstane v Librách – vaše štěstí bude pocházet od nové části vašeho života.

Když se blíží konec měsíce, objeví se další ohromně pozitivní aspekt. Na 26. dni všichni zažijeme nejšťastnější den v roce, každoroční událost pro každého, když se Jupiter vyrovná s mocným Sluncem. Slunce bude mít radost z Jupitera a mnohokrát ho znásobit, a ačkoli to bude nejšťastnější den pro každého, každá z těchto příznaků prožije tento nebeský aspekt různými způsoby.

Každý rok se tito dva světlíci rozhodnou setkat v jiném znamení – letos to je Libra. Ujistěte se, že naplánujete důležitou iniciaci od 23. do 30., zatímco tato broskvová složka bude nejsilnější. Rozhodněte se, že uděláte něco, co je obtížné splnit, neboť budete mít nad konkurencí náskok. Pokud se vaše narozeniny dostanou do tohoto období, vyhráli jste kosmický jackpot – váš rok vás ospravedlňuje.

Tento měsíc drží také nejlepší nový měsíc roku, v Libře, na 30. místě. Libra je znamení manželství, takže po novém měsíci se objeví a v deseti dnech, které následují v říjnu, budete mít příležitost se spojit jakýmkoliv způsobem, který je pro vás pohodlný a vhodný tím, že plánujete být výhradní k vašemu milovanému muži nebo k většímu kroku tím, že uděláte plán, abyste se společně přestěhovali, nebo se zapojili do manželství nebo se oženili.

SOUVISEJÍCÍ: Jak najít správné květiny pro vaše astrologické znamení

Můžete alternativně použít tento nový měsíc k vytvoření obchodního vztahu. Jupiter je planeta velkého štěstí a blíží se k novému měsíci na 30. místě a v prvních dvou týdnech října se šíří dobrota. Akce, které přijmete během nového měsíce (např. Za zatmění 1. září nebo nového měsíce 30. září), budou mít schopnost přinést štěstí po celý rok, dokud nedosáhne příští měsíc v Librách přijde znovu, aby obnovila energii tento nový měsíc na třicátém. Příští rok bude tento nový měsíc splatný 19. října 2017.

Chcete-li se dozvědět více, konzultujte svůj podpis se zářijovým číslem InStyle.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 51

map