V interiéru InStyle je Elizabeth a James Los Angeles vlajkovým obchodem otevření Fête s Mary-Kate a Ashley Olsen

Olsen Twins x InStyle Party - Lead
Donato Sardella / WireImage

Brandi Fowler

27. července 2016 @ 8:00 hod

Jen pár dní poté, co Mary-Kate a Ashley Olsen otevřely dveře své první brzy a malty Elizabeth a Jamese u Grove v Los Angeles, Ve stylu oslavil zahájení se známými dvojčata designery přes hvězdu-posedlý bash uvnitř Chateau Marmont je Penthouse.

Čestné dámy, které se v úterý večer zúčastnily vzácného veřejného vystoupení, byli doprovázeni manželem Mary-Kate, Olivem Sarkozym, a přivítali hosty s objetí a úsměvem. Když Mary-Kate a Ashley drželi v souladu s jejich podpisem, bez námahy v elegantním stylu, oblékli si kalhoty s kotníkem a Mary-Kate měla na sobě elegantní černý příkop se svinutými rukávy spárovaným s textilní kapradinou Elizabeth a Jamesem a vícebarevnými náramky . Ashley kontrastovala s sestřiným pohledem ve špinavě bílé košile Elizabeth a James s hnědou spojkou.

Dvě mladší sestra, Elizabeth Olsenová, byla také po ruce, aby podpořila své sourozence, Ve stylu, byla nadšená, že je tam. “Všechno, co oslavuje, jak chytrá a talentovaná a skvělá jsou mé sestry, jsem tam velmi, velmi rychle”, herečka, která nosila Elizabeth a James džíny, spolu s Elizabeth a Jamesem sako, náramek, taška a satén Manolo Blahnik čerpadla , řekl Ve stylu. “Jsem tak inspirován vše, co dělají, a jejich pracovní etika a jejich oko. Jsem vždycky nadšený, že slavím. “

Hosté této události měli nádherný výhled na město, když procházeli kolem zrcadlých stolů s čerstvými květy a votivními držáky clusteru sklených svítícím světlem. Vůz byl neformální L.A. chic, s módními účastníky, kteří se rozhodli pro kusy Elizabeth a James a podhodnocené návrhářské oděvy pro bash.

InStyle's Elizabeth and James Flagship Party Opening

Usnuli podpisy “Elizabeth” a “James” koktejly a ledový čaj z červeného bourbonu, a pokrčily sortiment malých kousnutí, včetně slaných dávek a avokádových toastů, s Elizabeth popadáním kousnutí posledního.

Během noci se hosté shromažďovali venku při svíčkách, míchali a mísili se podél terasy. Christina Hendricksová, která se účastnila události se svým manželem Geoffreym Arendem, seděla na lavičce a chytila ​​pár přítelkyň. První Blázen hvězda poznamenala, že je “obrovským, dlouholetým fanouškem” Mary-Kate a Ashley, s nimiž už v noci povídala. “Myslím, že jsou to styly ikon,” řekla Ve stylu. “Myslím, že vždy vypadají úžasně. Vždycky je obdivuji. “

Heidi Klumová, která oblékla růžové šaty Elizabeth a James, zopakovala tyto pocity. “Miluji jejich oblečení. Myslím tím, opravdu. Miluju Rád. Miluju Elizabeth s Jamesem, “řekla nám.” Vůbec nekupuji hodně věcí. Ale co budu kupovat, jsou Elizabeth a James nebo The Row. Cítím se, že se jim to vždycky hodí. “

Mezitím Docela malí lháři hvězda Lucy Haleová nám řekla, že miluje “intimní atmosféru” události a její hvězda Shay Mitchellová říkala, že je ráda, že si užívá “studeného poháru vína” po uplynutí posledních 90 týdnů ve městě.

Nebyla to jen noc oslavovat módu, ale i možnost uvolnit se a uvolnit se s přáteli. Prohlédněte si důvěrný pohled na večer.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 + = 47

map