Queen Sugar je Kofi Siriboe na jeho dospívající váhy bojuje: “já neměl přítelkyni”

První věc, o které si všimnete Královský cukr hvězda Kofi Siriboe, když vstoupí do haly hotelu Windsor Court v New Orleansu, je jeho košile – knoflíky s krátkým rukávem v bujné, africké vzorec – a nejste jediný. “Promiňte,” říká profesorský šedovlasý muž, který se zdá být nepravděpodobným obdivovatelem. “To je opravdu chladná košile.”

Další věc, kterou uvidíte, je Siriboeova hruď, usnadněná skutečností, že výše zmíněný oděv je na polovině odblokován. Peekaboo pecs se staly podpisovým vzhledu pro breakout hvězdu a nikdo se stěžuje – obzvláště ne Oprah Winfrey, který byl chycený rukou na Siriboe holý hrudníkový na nedávném večírku.

Me & O znovu na to. ��

Fotografie, kterou vyslal KOF ���� (@kofisiriboe)

Byť tak pohodlný v jeho kůži je relativně nový pro Siriboe, který hraje Ralph Angela v uznávané Ava Duvernay-řídil série na vlastní. Jako dospívající byl v rozpacích, že si odnesl košili v bazénu, protože měl nadváhu, odhaluje v rozhovoru v listopadu vydání Ve stylu.

“Nejsem si jist,” říká. “Měl jsem nadváhu jako dítě, dostal jsem se na 210 liber, nikdy jsem nechtěl jít na párty, a když jsem to udělal, nosila jsem košili ve vodě a zbožňovala jsem se, neměla jsem přítelkyni, Neměl jsem sex, nic jsem neudělal. “

Když mu bylo 16 let, slíbil, že se mu podaří oslavit jeho 18. narozeniny.

Nebyl to Peter Parkerův okamžik, kdy se přesně stalo přes noc, “říká.” Zkoušel jsem to znovu a znovu. Byl jsem dětský herec, takže když jsem byl teenager, měl jsem tam bankovní účet s několika tisíci. Mám 24hodinovou posilovnu, která se nachází na ulici. Pak jsem začal vytvářet jídlo. “

Kofi Siriboe - InStyle November 2016 - EMBED 2
Kevin Tachman

Siriboe, 22 let, zůstává v pořádku a běží 100 až 150 mil týdně a omezuje sacharidy. “Až do dnešního dne, se 6 procenty tělesného tuku, mám ještě chvíle, kdy si myslím:” Mám tohle košili, abych vypadal tlustší? ” “

Podívejte se na chutné komentáře k některým z příspěvků Siriboeových Instagramů a dostanete odpověď. Stále se zdá být překvapen tím, že má tolik obdivovatelů. “Nevidím sebe jako sexy chlap,” říká. “Vidím sebe jako svobodného chlapce, svobodný je sexy.”

Kofi Siriboe - InStyle November 2016 - EMBED 1
Billy Ballardová

SOUVISEJÍCÍ: Viz Nejžhavější Celebrity Looks z roku 2016 Ve stylu Ocenění

Siriboe byl opravdu, opravdu svobodný v nedávné scéně s Jada Pinkett Smith, jeho hvězda v Dívka výlet, nadcházející film o skupině kamarádů Podstata Fest v New Orleansu. “Nejdu jenom venku,” přiznává. “Jsem úplně nahá nahá!”

Promiň, Oprah.

Chcete-li přečíst plný rys Siriboe, zvedněte listopadové vydání Ve stylu, k dispozici na novinových stáncích a pro digitální stahování.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map