Podívejte se do Tobey Maguire ve výši 2,995 milionu dolarů ve stylu španělského stylu v Santa Monice

Tobey Maguire House - LEAD
Donato Sardella / Getty

Isabel Jones

Listopad 02, 2016 @ 11:00 hod

Pavoučí muž hvězda Tobey Maguire a jeho šperkařka návrhářka Jennifer Meyerová nazvala to, že skončí minulý měsíc po devíti letech manželství. Samozřejmě, tato změna se stala další: Maguire právě uvedl svůj španělský styl Santa Monica v Kalifornii, který koupil v květnu 2015, uvádí Trulia.

I když dům nebyl jeho dlouho, je zřejmé, že to bylo milé. Ve skutečnosti se Maguire zvýšil požadovanou cenu na 2,995 milionu dolarů – 320 000 dolarů více, než zaplatil za předchozí rok.

Začínáme sledovat trend: Jen několik měsíců před zakoupením sídla společnost Meyers a Maguire uvedli na seznam dalšího kalifornského domu v oblasti Brentwoodu za chladný 10,25 milionů dolarů – dům, který koupili v lednu 2014 za zlomek ceny. Tobey Maguire: House-flipper extraordinaire?

Postaven v roce 1927, stávající dům si zachovává svůj starodávný pocit, ale nedávno přestavěný dal LA padlo některé moderní prvky, včetně nového druhého příběhu a zvýšené 22-noha stropy-spousta místa pro Pavoučí muž měnit místnost.

Vedle hlavního domu se nacházejí další dvě budovy: studiové studio o rozloze 1 200 čtverečních metrů a samostatná struktura, která v současnosti funguje jako domácí tělocvična. 

Se třemi ložnicemi, 2,5 koupelnami a spoustou lehátka (vícenásobné obývací pokoje) je dům ideálním majetkem L.A. pro malou rodinu, která se chce usadit poblíž pláže.   

VIDEO: Projděte si prohlídku Tobey Maguire v domě Santa Monica

 

Pro bližší pohled v bývalém domě Maguire si projděte níže uvedené fotky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map