Nejnovější vibrující spolupráce společnosti Rita Ora je zde

Rita and Adidas - LEAD
Zdvořilost Adidas

Jane Asherová

16. listopadu 2016 @ 16:45

Rita Ora je dlouholetým spolupracovníkem sportovní značky Adidas a duo se znovu spojilo, aby vytvořilo divokou – nemluvě o barevné kolekci, nazvané Deconstruction Pack. Ora, kterou značka označuje za “naši originální ikonu a královnu barvy, chaosu a postoje”, vypadá naprosto zuřivě na fotografiích kampaní a nosí její kolekci dobře. 

“Tučné blokování a materiálové kombinace jsou spojeny, aby se vytvořila kolekce s jedinečnou identitou a duchem DIY”, píše tiskové prohlášení od značky. A skutečně tato sbírka představuje unikátní směs vzorků, primárních barev a dokonce i nějakou zlatou fólii rozptýlenou v celém. 

Linka, kterou samotná Ora označila jako “zakázána od normální”, obsahuje dvojici originálních prvků značky Adidas v podsvícených barvách Collabu jako jeden ze tří tenisků v kolekci a mikinu s kapucí zipu, mikiny s kapucí, legíny a dokonce vše-v-jednom playuit s celoplošným zipem.

VIDEO: Styl diskuse s Ritou Ora: To nebo co

Přejděte dolů a podívejte se na některé z našich oblíbených produktů z kolekce, která narazí na obchody dne 24. listopadu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − = 93

map