Emma Watsonova Černá Jumpsuit je z každého úhlu hnědá

TK
Valerie Macon / AFP

Meghan Overdeep

03.03.2017 @ 9:45 hod

Jsme si jisti, že Belle schválí módní volbu Emmy Watsona pro světovou premiéru Kráska a zvíře v Los Angeles ve čtvrtek. The Harry Potter alum vyrazil míče v prospěch ultra-elegantní, všichni-černá Oscar de la Renta kombinéza s dramatickým bez ramínek V-krk.

VIDEO: Emma Watson Stuns na Kráska a zvíře Prohlídka

Watsonová, 26 let, se rozhodla nosit zlatý růžový hřeben souboru v jejím boku jako jemné poctě k okouzlenému květinovému srdci klasické pohádky. (Ještě, krásná brož není součástí nové kolekce Swarovského inspirovaného filmem.)

Emma WatsonFrazer Harrison / Getty

Watson se přizpůsobila jejímu vzhledu dvěma černých špičatým čerpadlům, jednoduchým náušnicím a zlatým lístkům, které byly v ní vázány.

Emma WatsonValerie Macon / AFP

Módní foward záporná kočka-oko jsme také viděli na Lily Collins v letošním Oscars after-party, byl odvážný konečný dotek.

Emma WatsonTodd Williamson / Getty

Chrissy Teigen a její manžel John Legend (jehož duet s Arianou Grandeovou se objevuje na zvukovém doprovodu filmu) se také zúčastnili hvězdného seriálu. Teigen oblékla zdobené hnědé šaty s dlouhými rukávy a kruhovou odstupňovanou fringe, zatímco Legenda vypadala obyčejně v modrém obleku s černým motýlkem.

Celine Dionová, která rovněž přispěla k nové skladbě na zvukovém doprovodu filmu, rozsvítila červený koberec v modrém modrém šatě od Christian Siriano.

Další hollywoodské heavyweights, včetně Matt Damona, Javiera Bardem, Dan Stevens (který hraje bestie), Luke Evans (Gaston) a Aubrey Plaza byli v dobré podobě pro Los Angeles premiéru vysoce očekávaného filmu. Plaza, který hraje ve filmech se Stevensem Legie, vypadala připravena na jaro v krajkové bílé šaty rozptýlené barevnými květinovými ozdobami.

SOUVISEJÍCÍ: Emma Watsonová odvolala PopelkaPředtím, než jí byla nabídnuta role jako Belle

Můžete se chytit Kráska a zvíře když se valí do divadel 17. března. Podívejte se na další pohled z premiéry L.A..

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − = 29

map