Demi Lovato truchlí ztrátu své velkou babičku s dotykovou poctou

Demo Lovatova emocionální poznámka o smrti své prababičky rozbije vaše srdce. Když její milovaná “Mimaw” zemřela neděli, zpěvačka “Stone Cold” sdílela s fanoušky hold o tom, jaký vliv měla na její život.

“Dnes ráno jsem ztratil svět a nejvíce zvláštní ženu na světě,” napsala v Instagram neděli. “Chybí mi ji víc, než slova dokážou popsat, je ve mém srdci prázdnota, že se může naplnit jen její duch a modlím se, abych ji každou chvíli cítím vedle sebe, až se znovu setkáme. A ona se držela, když ztratila lásku k jejímu životu .. Ten, který byla vdaná za 53 let, usmála se, i když ztratila syna právě tento rok, řekla každému, že je milovala, i když její tahy jí nedovolily mluvit správně. “

DOTAZNÍK: Demi Lovato je post-cvičení léčba je mnohem intenzivnější než roztažení

��

Fotografie, kterou vyslal Demi Lovato (@ddlovato)

Smrt její babičky přichází méně než rok po ztrátě jejího dědečka, kterého označila za “tatínka”. Lovato ho nejen odkazoval ve svém poselství, ale také poděkoval fanouškům za podporu, kterou jí poskytli poté, co během posledních několika měsíců požádala o modlitby za “Mimaw”.

Pokračovala v poznámce: “Úsměv, že nejenže mohla rozsvítit celý pokoj, ale zcela jistě rozsvítila celý ošetřovatelský dům. Byla to moje prababička, ale byli jsme tak blízko, že jsem nikdy nevěděla, že je to možné, že kdokoli by mohl mít vztah, který jsme sdíleli dokonce i 70 let část Bolest, kterou cítím, je skoro nesnesitelná, ale díky její síle budu moci přes to .. Láska a podpora jsem dostal byl posilující a tak zvláštní pro mě .. Miluji vás tolik a jsem vždycky vděčný za modlitby, texty a fanoušci, které mi udělali moji Lovatici. Děkuji. “

“Mimaw, doufám, že jste s Papá. Nenávidím, že neslyším tvůj hlas, ale miluju, že už nemáš bolesti,” dodala. “Miluji tě tolik a mně tě chybíš víc, než by si někdo dokázal představit. Chybí mi tvůj úsměv, tvou vtipnost, maluješ nehty a polibky, opravdu tě miluju víc, odpočíváš v klidu a hlavně odpočíváš Pane. # RIPMimaw. “

Miluji tě Mimaw

Fotografie, kterou vyslal Demi Lovato (@ddlovato)

Lovato pokračoval v posílání fotografické koláže “Mimaw”, která zahrnovala výstřel její babičce držící ruce s “Papou”. Dny předtím, než utekla “Mimaw”, Lovato také sdílela záběr sebe sama, která ji objímala na nemocniční posteli s nadpisem “Miluji tě Mimav.” Pokračovala tak, aby povzbudila fanoušky přes Twitter, aby co nejvíce využila svého blízkého.

“Život je tak krátký, ceníte si každý okamžik, který máte s rodinou a přáteli … Nenávidím, že se s tebou rozloučím,” poznamenala pátek. “Ale alespoň to říkám.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 62 = 67

map