Zobrazit vše Lupita Nyong’o je z tohoto světa vypadá, zatímco propaguje Star Wars: The Force Awakens

Herečka Lupita Nyong'o arrives at the Los Angeles Premiere 'Star Wars: The Force Awakens' on December 14, 2015 in Hollywood, California.
Jon Kopaloff / FilmMagic

Samantha Simonová

15. prosince 2015 @ 11:15 hod

Lupita Nyong’o není žádným cizincem, aby měla na červeném koberci oblečení na showstopping. Ale herečka vzala věci na nové výšky v pondělní noci Los Angeles premiéru jejího nového filmu, Star Wars: The Force Awakens. Nyong’o, který ve filmu hraje cizince Maz Kanatu, ohromil v dlouhém rukávu kovový Alexandre Vauthierový šaty, který měl boky po stranách a otevřený chrbát. Ale není to poprvé, kdy hvězda otočila hlavu v galaxii inspirovaném vzhledu při propagaci filmu, který hituje divadla tento pátek 18. prosince. 

Jen před dvěma týdny Nyong’o vystoupil Hvězdné války: “Force4Fashion” událost v New Yorku na sobě šaty Zac Posen vytvořené ve spolupráci se společností Google (níže). “Je to pro iniciativu, kterou nazvali Made with Code, což dívky vyzývá k tomu, aby zkusili informatiku jako životaschopnou kariéru,” řekl Nyong’o Ve stylu. S více než 500 programovatelnými LED světly pod jeho černým nylonovým síťovacím tkanivem se šaty osvětlovaly v podobě, jak se Nyong’o pohybovalo. “Jedná se o módní setkání s počítačem a to všechno bylo kódováno dívkami,” řekla a dodala: “Mám rád, co to znamená.” 

V té době nám Nyong’o řekla, že “nedává žádné náznaky!” O ostatních jejích podíváme se na tiskové turné – ale teď je jasné, že stojí za to čekat. Přejděte dolů, abyste viděli více jejích oblečení při propagaci filmu. 

PŘÍBUZNÝ: Lupita Nyong’o Rocks a Hvězdné války-Inspirované košile při cestování

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 47

map