Vložte jaro do svého kroku s touto houpavou sukní

031914-flirt-sukně-lead2-594.jpg
ImaxTree, zdvořilost (2)

Alexandra DeRosa

20. března 2014 @ 8:26 hod

Flirty sukně je ultra-uvolněný styl, který potřebujete políbit na těch punčochy – na sobě dny na rozloučenou.

Jděte na sukni s velkým pohybem tím, že vybíráte pleat-box, nůž nebo akordeon – to přinese houpačka na váš krok. A zatímco tužka a mini sukně budou vždy skleněná sponka, jděte do skládaného kusu v letošní nejoblíbenější siluetě: midi sukni. Jen si představte, jak to vypadá, jak to bude vypadat mávat ve větru – nemusíte se bát, dodatečná délka odstraní takovou nepatrnou “pani oh, mou sukni” je-foukání “panika.

Chcete-li vyrovnat plynulost tohoto stylu sukně, zkuste top, který se vkládá do pasu. Nebo následujte vedení společnosti Derek Lam a rozhodněte se o vrchol plodin, jako tomu bylo u kolekce na jaře 2014 (nahoře). Spojením tohoto tvaru s vrcholem plodin dává tato sukně novou identitu, která se odráží od kanceláře, až po koktejlovou hodinu připravenou. Při nákupu pro svou flirtovanou sukni věnujte pozornost umístění pleteniny. Pleats, které jsou prošité v pásu, zplošťují vaše břicho. Připravený dát vzhled jít?

Módní tip

“Chcete-li vyvážit plynulost sukničky, spárujte ji s horní částí, která se vpíše do pasu.”

Tweet Toto!

Přečtěte si více tipů, jak se oblékat trend a nakupovat, od metallics po ombrové barvy a midi až mini tvary.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map