Podívejte se na nejžhavější vyhlídky z ceny CMT Music Awards 2017 Red Carpet

Miranda Lambert
J. Merritt / Getty

InStyle Staff

7. června 2017 @ 19:00

Svět země hudby se každoročně každoročně vydává na cenu CMT Music Awards na jednu noc fenomenálních živých představení a průmyslového uznání, ale zároveň vytváří některé z nejpamátnějších módních momentů roku. Letošní show je hostitelem Nashville Na středu 7. června se v 8:00 hlídá Charles Esten a vzduch. ET, ale předtím, než se umělci v zemi mohou vzít domácí ocenění, hvězdy musí chodit po červeném koberci.

Celebrity hosté a kandidáti fanoušků oceněných ocenění vždy přinesli svůj A-game na červený koberec, od Carrie Underwoodových 2016 sideweptových akvarelových šatů k Nicole Kidmanovi 2015 strapless babydoll košili, a tento rok není výjimkou. Po sledování těchto hvězd nedělají jejich večerní nejlepší, je zřejmé, že jejich módní hra je stejně silná jako kořeny své země.

VIDEO: Podívejte se na nejžhavější vyhlídky z ceny Červeného koberce CMT Music Awards v roce 2017

 

Pokud jste zvyklí vidět svou oblíbenou country country v příležitostných džínách nebo flanelách, možná budete chtít se ozdobit sami, protože tito umělci si vzali svoji stylovou hru na další úroveň. Prohlédněte si některou z našich nejoblíbenějších 2017 CMT Music Awards červený koberec vypadá níže a zkuste jen vybrat jeden oblíbený (tip: je to v podstatě nemožné).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map