Josephine Skriver o tom, jak se chce stát modelkou v týdnu módy

6:00 A.M. – Čas vstávat

Můj budík zhasne! Je čas vstát a začít den začít. Moje první přehlídka dne není příliš brzy, takže si spím trochu později než obvykle.

6:30 A.M. – Ranní práce

Mám rychlý trénink před mým prvním voláním

7:00 A.M – Oblékni se

Vzhledem k tomu, že právě dělám přehlídky a dnes žádné odlitky, vybírám stylový oblek v pouličním stylu, který je zábavný a trochu venku, takže jsem si všiml fotografů v ulici.

7:30 A.M. – Snídaně

Pro dobrou ranní energii jím ovocnou kaši na cestách s několika ořechy a bobulemi. Moje první vystoupení je v blízkosti mého hotelu, takže se rozhodnu projít a přijmout ostrý pád počasí. Je hezké, že se pár minut před výstavami dostaneme trochu čerstvého vzduchu.

8:00 RÁNO. – Check In

Tady jsme! Dostanu se k mé první show, přihlaste se a začněte na vlasy a make-up. Zatímco sedím v make-upu, vkládám sluchátka do zóny a připravím se na představení.

VIDEO: Modely se známými rodiči

9:00 A.M. – Vlasy a make-up

Spousta přátel, které jsem po dlouhá léta udělala, je tady a mluvíme a chytame se před tím, než začne šílenství. Skutečně jsem se setkal se dvěma mými nejbližšími přáteli, Romee a Jasmine, na show Louis Vuitton, která se konala před téměř pěti lety. Čas skutečně letí!

10:00 RÁNO. – Připravená dráha

Procházím mým pohledem, abych se ujistil, že jsem pohodlně chodil ve všech.

10:30 A.M. – Zobrazit je asi začít!

Stojící ve frontě, čekáním na můj vstup, vytáhnu ramena, zhluboka se nadechnu a chodím.

12:00. – rychlé občerstvení

Po mé první výstavě si uvědomuji, že dnes už určitě nebudou mít čas na oběd, a proto, abych odvrátil svůj závěs (dostávám se docela zábradlí), jedím rychlou silovou tyč, abych udržel energii. Můj týdenní taška na módu je vždy plná občerstvení!

12:30 P.M. – Zobrazit # 2

Vypněte na další show! Jak pravděpodobně řeknete, během týdne módy není příliš mnoho přestávek.

13:00. – Check In

Zúčastním se na mé příští výstavě a znovu projdu procesem vlasů a make-upu. Kopím přes tašku na další občerstvení a usadí se na smíšené ořechy a ovoce.

VIDEO: 14 modelů, které milujeme na Snapchat

2:30 P.M. – Připravená dráha

Čas se zorientovat v zákulisí! Přestože jsem chodil ve více show, než jsem schopen počítat, vždycky jsem měl pocit vzrušené nervozity, než vstoupil na módu – tím nejlepším možným způsobem!

5:30 P.M. – Přejděte na další show

Moje další show je trochu daleko na to, abych chodila, abych si vzala auto a místo toho jsem jíst nějaké další občerstvení (řekla jsem vám, že ta taška je plná dobrot!).

6:00 P.M. – Check In

Tady jdeme znovu! Čas se přihlásit a udělat vlasy a make-up. Chystám se s kamarády v zákulisí, všichni jsme v tomto okamžiku trochu blázniví, ale všichni souhlasíme, že to určitě stojí za to vzrušení z Týdny módy!

7:30 P.M. – Připravená dráha

Poslední kočka po celý den! Jsem tak vyčerpaný, ale dostávám druhý vítr z vysokých energií a vzrušujících vibrací.

9:30 P.M. – Po straně

Dnes večer nemám žádné kování, což znamená, že mám čas jít na párty! Mám rád dohonit své přátele a strávit nějaký čas s nimi mimo dráhu. Sprinkuji na jednu z nejnovějších vůní Victory Secret, Láska, a přejděte k artefaktorskému večírku. Jeden z mých oblíbených vzpomínek po party byl z Versace po party s princem. Vidět ho v reálném životě byl takový vrchol.

02:00. – Čas jít domů

Vrátil jsem se do hotelu a jsem připravený jít do postele. Musím si vychutnat pár hodin spánku, které jsem dostal tento týden!

2:30 A.M. – Chystám se do postele

Vždycky si vezmu svůj make-up na konci dne a rozhodnu se, že dnes večer přeskočím noční masku. Místo toho jsem si oblékl těžký krém na obličej. Musíte být opatrní přehánět to, protože vaše pokožka je opravdu citlivý od všech různých make-up přichází a z vašeho obličeje celý den.

VZTAHUJÍC: Chic Street Style z New York Fashion Week

03:00. – Nakonec, čas spát

Jdu do postele (s mým telefonem nahlas jen v případě, že dostanu tísňové volání, abych se setkal s designérem). Móda nikdy nespí!

Nemáte ani tušení, do čeho se dostanete, a vy tolik jdete s tokem a podíváte se zpět a vy jste jako “jak jsem to přežil?” Ale pak o dva týdny později jste jako: “Nemůžu se dočkat, až se vrátím.” Děláte to všechno kvůli spěchu, který chodíte po přistávací dráze. Všechna světla a lidé, kteří na tebe zírají, a všichni glitz, to všechno stojí za to. Vždycky jsem si myslel, “Jsem součástí tohoto?” Jsem tak vděčný, že to musím udělat a přesto jsem. Když jste na této dráze vyjížděli, nikdo nemůže od vás mít pocit.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map