Karl Lagerfeld v Paříži zahajuje šikovnou kapsli pro vysoké ženy

TK
Zdvořilost

Lashauna Williamsová

13. září 2017 @ 9:00 hod

Karl Lagerfeld je nejméně módní ikonou. Vychovává umění od módy až po fotografie a vše mezi nimi. Jeho řada celebritových muzeí se pohybuje od Willow Smith po Lily-Rose Depp po Kristen Stewart. Spolupráce s masovou značkou jsou přitahovány a vyprodány v okamžiku, a jsme přesvědčeni, že tato poslední kapsle udělá to samé.

VIDEO: Lily-Rose Depp pro Chanel

Lagerfeld se spojila s Long Tall Sally, e-maloobchodníkem, který se stará o ženy o 5’8 “a vyšší, aby přinesl elegantně provedenou kolekci, kterou Karl s LTS ženou myslí.” Jsme nadšeni, že jsme s partnery “říká Camilla Treharneová, kreativní ředitelka společnosti Long Tall Sally.” Karl Lagerfeld Pařížská tobolka sdružuje elegantní, pařížský estetický vzhled s dokonalou výbavou pro vyšší ženy. “

Pařížská kolekce Karl Lagerfeld má ceny, které jsou záviděníhodné. Přemýšlejte: 45 dolarů za drsné tričko na 370 dolarů za luxusně zbarvený norkový plášť s více inkluzivním rozměrem v rozmezí 6-18 a XS-XL. Jsme také kvůli LBD, vestavěným bundám a měkkým svetrům. Podívejte se na naše oblíbené díly níže a nakupujte kompletní sbírku na longtallsally.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 + = 76

map