Zpěvák Yuna Zarai na klenotnici a skutečný význam Behind her Crush Lyrics

“Jedná se o to, že se před pár lety rozpadlo srdce dívky,” vysvětluje malajský narozený zpěvák a narůstající módní ikona Yuna Zarai. Její ústa se za mikrofonem na pódiu zahalí v zářivém úsměvu na vyprodáném prvním přehlídce hvězd v divadle El Rey v Los Angeles. Vločkovitý kabát pokrývá tenký rám, ze kterého vyhlíží černá rolák a zakryté vlasy pokrývá pevně zakroucený hidžáb. 29-rok-starý atributy texty na její nové album Kapitoly– náladové a oduševnitelné vydání, které zahrnuje hitovou píseň “Crush” představující Usher – její mezilidské boje.

“Nechtěla jsem se držet zpátky,” říká, u stolu v restauraci L.A. Sycamore Kitchen týden po jejím výkonu. “Hodně písní vychází z mého předchozího vztahu. To nefungovalo. Ztratil jsem ho a zničil mě. Musel jsem se naučit vrátit se na nohy. Použil jsem to, abych vytvořil něco opravdu krásného. “

Yunu Inbook - 1
Joachim Müller-Ruchholtz

Když vezme svou černou Helmut Lang sako, odhalí další rolák. Tentokrát nosí tmavý šátek Muji jako pokrývku hlavy. “Promiň mám zpoždění. V jejím bytu byla voda, “říká, a znovu se naplní hidžáb. Přechází přes Leviho nohavice a odhaluje černé běžecké boty Nike s bílou vlnou po stranách. “Nechtěl jsem provést rozhovor ve stylu a nepocházel!”

Yuna zpívala od svých 7 let. Dále se učí na kytaru a začne nahrávat hudbu v dospívání a nakonec uvolní melodie na Myspace. Zapsala se v právnické škole v Malajsii a absolvovala v roce 2009, ale nikdy se cvičil, protože se chtěla soustředit na své umění. Měla na sobě plody, krátké sukně a tenisky značky Reebok a všimla si, že všechny ostatní dívky budou kopírovat svůj styl. Nicméně, ona také zjistila, že získává nežádoucí pozornost od starších mužů a ona se rozhodla, že zakryje. V dnešní době se skromně obléká kvůli učení své islámské víry. Ona tvrdí, že nemusíte prodávat sexualitu, abyste se dostali do hudebního a módního průmyslu.

Yunu Inbook - 2
Joachim Müller-Ruchholtz

Jako jediné dítě se Yuna často dívala na svého staršího bratrance jako na velkou sestru. Když byla Yunna 14 let, její bratranec zemřel na akutní leukémii. “Věděla jsem, že zemře, a to mě rozdrtil dovnitř. Myslím, že jsem nikdy nebyl stejný, “vzpomíná si. Dokonce napsala srdečnou píseň o údělu nazvaném “Čas”, která se objeví na jejím novém albu. V loňském roce zemřela i její strýc a dědeček; pak její dvouletý přítel skončil svůj vztah. “V poslední době jsem procházela spoustou bolesti a potíží, ale chci to udělat na pozici,” prohlašuje. “Jsem šťastný, že život žije tímto způsobem.”

Možná v reakci na temnotu, Yuna používá svůj osobní styl (jasné barvy, oslnivé doplňky) jako způsob, jak vyvolat pozitivní emoce. Snaží se také inspirovat mladší dívky, aby se cítili pohodlně jak ve své kůži, tak ve svých přesvědčeních.

Britney Spears nás vzal zpátky do roku 2003 s “Toxic” ve filmu Sneak Preview of Carpool Karaoke

Yunu Inbook - 3
Joachim Müller-Ruchholtz

Ačkoli byla kritizována a zbožňována z toho, že nosila hidžáb, říká, že jí nevadí, protože je to její volba. Yuna provozuje obchod s oblečením nazvaný listopadová kultura v Malajsii a prodává také online. Koupí nějaký oděv, ale také návrhy kusů, včetně podpisu řady šátků. V tomto měsíci zahájí novou řadu s malajskou módní návrhářkou Hatta Dolmat nazvanou Hatta x Yuna, kterou popisuje jako elegantní, skromná a zábavná se spoustou výtisků, barev a květin.

Když se v kávě roztaví led, nakloní se blíž. “Chci, aby dívky věděly, že v tomto světě existuje rovnost,” říká. “Můžete udělat vše, co chcete. Můj styl je vše, co mám. Když půjdu na pódium, tak jsem v mé komfortní zóně. Není to kostým. To jsem jen já. A chci, aby každá žena cítila takhle. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − = 88

map