Získejte Coachella od Seleny Gomezové za méně

Selena Gomez dress lead
Lee / Prahl / Splash zprávy

Ann Jacoby

19. dubna 2017 @ 10:30 hod
Každý z našich produktů byl nezávisle vybrán a přezkoumán redakčním týmem. Pokud provedete nákup pomocí odkazů, můžeme provést provizi.

Stále přemýšlíme o květinové švestce, kterou Selena Gomez nosila Coachellovi během víkendu, a co je ještě důležitější, jak se podívat na sebe. Retro sedmikráska byla grafická a hravá a perfektní oblečení pro jarní událost ve vašem kalendáři (nejen pro flirtování se svým ruměným přítelem na hudebním festivalu). Měli bychom svůj styl stejným způsobem jako zpěvačka s jednoduchým párem tenisky, odpovídajícím šátkem na krk a tónovanými slunečními brýlemi. 

Selena je hedvábné šaty je od HVN, jehož okouzlující výtisky jsou všechny tak velké, že je těžké vybrat si jen jeden. Jejich produkty se pohybují od $ 500 do 600 dolarů, takže jsme zaokrouhli nahoru na 12 zábavných květinových šatech, které znovu vytvoří vzhled zpěváka, ale jsou jednodušší na peněžence. 

VIDEO: Selena Gomez a The Weeknd’s Cutest Couple Moments

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − = 39

map