To je důvod, proč stále milujeme vždy všestranné košile

CWC Shirt dresses Lead
Tom Wargacki / WireImage

Cindy Weberová-Clearyová

10. srpen 2016 @ 13:00
Každý z našich produktů byl nezávisle vybrán a přezkoumán redakčním týmem. Pokud provedete nákup pomocí odkazů, můžeme provést provizi.

Je málo položek užitečných, lichotivých a pohodlných jako košile. V současné době mám tři: 1) neformální, modrá a bílá pruhovaná bavlna, 2) olivový bavlna-plátno safari styl, a 3) slinky, vinný hedvábný krep-de-chine. 

Nosím je smrt! A klasická košile nikdy nezmizí.

Doly jsou mírně volné, což jim dělá skvělé možnosti, jak je nyní nosit, zatímco počasí je stále horké. Často hodím pruhované na plavkách, ale je to také skvělá každodenní volba pro práci, když je spárována s potištěným hedvábným šátkem, ramenním pytlíkem a sandálem s blokovým paty. Později jej mohu opaskovat na délku tuniky a nosím ji džíny a legíny, nebo vrstvou pod pláštěm bez rukávů nebo dlouhým kabelem.

Číslo safari je v barvě nepoškozující a dělá dvojí práci: opasek, jako šaty, nebo unbelted, jak oddělí lehký kabát. Má křídlo vyrobené ze stejné tkaniny, ale rád bych ji změnil tím, že přidám hnědý kožený opasek se zlatou sponou a průchodkami.

Vrstvený hedvábný je trochu šatový a vypadá denně leštěný na zádech a strukturovaném ramenním pytli – ale také krásně se obléká na večer, když je opotřebovaný, límec otevřený, s jemným zlatým náhrdelníkem na láhev, punčochovým sandálem a malá spojka. V podzimních měsících mi někdy spárují boty s kolenem a koženou vestu pro mírně sedmdesátá léta.

To je perfektní doba roku pro nakupování košile. Některé z jarních / letních sbírek jsou v prodeji s hlubokým slevou a nové jsou přijíždějící na počáteční dodávky. V současné době jsou k dispozici v řadě barev a vzorků a v široký rozsah cen. Tak udělejte laskavost a chyťte ji, dokud budete moci – a po několika letech se se mnou podívejte, když vypočítete poměr ceny a opotřebení. Já vám zaručuji, jsou to dobře vynaložené peníze.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − = 39

map