Nejlepší letní špičky pro široké ramena

TK
Zdvořilost
Jenna Pizzuta
(Trh)

a Ruthie Friedlanderová
(Text)

13. června 2018 @ 14.15 hod
Každý z našich produktů byl nezávisle vybrán a přezkoumán redakčním týmem. Pokud provedete nákup pomocí odkazů, můžeme provést provizi.

Některé z nejkrásnějších žen na světě jsou požehnány krásně širokými rameny. Tyra Banks, Catherine Zeta-Jonesová, Jennifer Garnerová … Spíše než najít způsoby, jak skrýt, co vás činí, vy, říkáme, že ho přijmeme. Nehýbte se od svého oblíbeného sezónního trendu jen proto, že vy myslet si nebude to fungovat.

Zatímco některé styly nemusí vyhovovat vám, jak chcete, našli jsme šikovný výběr vrcholů, které vám umožní skákání všech letních nejžhavějších trendů a budete se cítit skvěle.

Hledání kusů, které zdůrazňují váš pas, pomůže vytvořit vyváženou siluetu, zatímco lopatka a v-krky upozorní na vaše dekolt. A oholí krky, Raglan rukávy a svislé pruhy jsou také skvělé možnosti. Projděte si a najděte špičku, která vyhovuje vašemu osobnímu stylu a vašemu tělu.

VIDEO: Ashley Graham x Plavky pro všechny – léto 2018

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 3 =

map