Nejlepší šaty a boty na podzim, zobrazené supermodelkou Mariacarla Boscono

Pokud by model Mariacarla Boscono někdy chtěl změnit svou kariéru, udělala by skvělý mluvčí pro Řím. “Je to ráj,” říká o svém rodném městě, kde po dobu posledních tří let žila s pětiletou dcerou Marialucas. “Když jdete na večeři, nikdo se nedívá na své telefony. Cesta domů mi pomohla znovu se spojit se zaujatým rozhovorem a dobrým jídlem – naložil jsem trochu na váhu, ale nikdy jsem nebyl šťastnější. “

VIDEO: Mužské modely čte romantickou poezii

Ve skutečnosti je Boscono zřetelně spokojený, když sedíme pro tento rozhovor v letní noci. 36letá žena, která má na sobě lazurovanou kombinaci černého cvičebního oblečení a jiskřivého Miu Miu mary janes, se upřímně rozmluví, hlasitě se směje a pije vysokou sklenici šampaňského se vzduchem někoho žijícího na dolce vita. “Na zdraví,” říká, a dává náš třetí toast za 15 minut. “Podívej, tohle se stane, když pracuješ s Italany!”

TK
Prada šaty; Klobouk Albertus Swanepoel; Loro Piana šála. Fotografoval Phil Poynter / Serlin Associates.

Je to první, kdo přiznává, že nebyla vždy tak šumivá. Během svého raného dětství se Boscono přestěhoval ze země do země – USA, Thajska, Keni -, když její svobodné rodiče převzaly zvláštní zaměstnání, které jim umožnily cestovat. Ona popisuje toto období jako “krásnou, ale odloučenou” zkušenost strávenou ve společnosti dospělých a jejích dvou mnohem starších bratří. V době, kdy se znovu usadila ve věčném městě ve věku 14 let, vytvořila identitu jako vytrvalého outsidera. Dokonce i doma její přezdívka byla Calimero, po italsko-japonském kresleném seriálu o černém kuře, který žije v rodině žlutých ptáků. “Je to příběh mého života,” říká. “Moji sourozenci byli oba vysokí, se světlými blond vlasy a zelenými očima, zatímco jsem byl malý a tmavý.”

TK
Todova košile a sukně; Capas klobouk od JJ Hat Center; Céline boty. Fotografoval Phil Poynter / Serlin Associates.

Rodinný přítel a bývalý fotograf Fellini Mimmo Cattarinich však viděli něco jiného. “Myslel jsem, že mám velmi zajímavou tvář a požádal mou matku, aby mě zastřelil. Procházel jsem mrzutým obdobím, kdy jsem měl jen černé, a tak řekla: “Jistě! Možná, že to bude mít lepší náladu. “” Udělalo to víc než to. Ty snímky, které v kanceláři Cattarinichů zaznamenal milánský ředitel odlitků, vedly k modelovému débutu Boscona v roce 1997 a nakonec exkluzivní smlouvě s Comme des Garçons.

TK
Jacquemův kabát; Klobouk Albertus Swanepoel; Loro Piana šátek; Rotační boty. Fotografoval Phil Poynter / Serlin Associates.

“Přišla jsem na první práci a snažila se přenést Claudii Schifferovou z inzerátů Versace s vysokými podpatky, minisukně a oranžovou podšívkou s bílým práškem nad mé dospívající pupínky,” říká a radostně připomíná hrůzu, kterou cítila, když návrhářka štítku, Rei Kawakubo, vyměnilo se za černou šaty a bílou barvu na obličej. “Trvalo mi chvíli, než jsem si uvědomila, že krása módy je víc než jen hezká – je to o inspiraci, transformaci a umění.”

TK
Alexander McQueen šaty, náušnice, opasek a boty; Capas klobouk od JJ Hat Center. Fotografoval Phil Poynter / Serlin Associates.

Na podzim se Boscono přihlásí do podnikání dvě desetiletí a hodlá oslavit svůj úspěch velkou party. Garantovaným čestným hostem je její nejlepší přítel a tvůrčí spolupracovník Riccardo Tisci. Navzdory častým argumentům (“Milujeme bojovat o všechno!” Říká), byly od návrhu designéra v Central St Martins v Londýně neoddělitelné. Po absolvování dokonce přesvědčila několik svých kolegů (včetně kolegů z 90. let Karen Elsona a Natashy Poly), aby chodili po své show zdarma, hodně na zoufalství více založených domů.

TK
Šaty a boty značky Céline; Klobouk Albertus Swanepoel. Fotografoval Phil Poynter / Serlin Associates.

“Návrháři byli rozrušeni, protože platili za práci od stejných lidí,” vzpomíná si. “Řekl jsem:” Pokud je nějaký problém, pokračuj a zruš mě z tvého přehlídky. “Samozřejmě že to nebylo, protože jsem byla dívkou sezóny. Byl jsem tak ošklivý – ale já jsem chtěla, aby všichni viděli, že je hvězda. “Její neochvějná podpora se vyplatila: během Tisciho následné 12leté doby v Givenchy se stala de facto muse značky a upevnila její postavení jako go-to dívka pro tmavé, gotické šik.

TK
Šaty značky Proenza Schouler; Capas klobouk z JJ Hat Center (kolem krku); Boty řady; Prsten, opotřebovaný, vlastní. Fotografoval Phil Poynter / Serlin Associates.

V poslední době je zvlášť selektivní při výběru nových projektů, třešně vybírajících koncertů, aby mohla být Marialucasem praktická matka. Ona je v současné době tváří italské kosmetiky značka Borghese a dělá občas příležitostné molo, jako v červenci pro Chanel je podzim 2017 couture show. Ale bez ohledu na to, jak náročná práce přichází, je Boscono nadšená, že po tom všem to stále miluje. “Víte, nejsem ta nejkrásnější paní na světě, ale já jsem 100% šťastná, že jsem tady,” říká s úsměvem. “To je zatraceně dobrá práce!”

TK
Diorské šaty; Pás Alexander McQueen; Bottega Veneta kroužek a náramek; Klobouk Albertus Swanepoel (v ruce); Boty Altuzarra. Fotografoval Phil Poynter / Serlin Associates.

Pro další příběhy, jako je tento, zvedněte Ve stylu‘s Září vydání, dne stánky a k dispozici pro digitální stahování 11. srpna.

Fotograf: Phil Poynter. Editor módy: Vanessa Chowová. Vlasy: Peter Grey pro domácí agenturu. Makeup: Christopher Ardoff pro umění. Manikúra: Kelly B. pro De Facto. Sestava: Daniel Graff pro umělce MHS.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 88

map