9 Stříbrné šperky Kusy, aby vás nadšení pro léto

Střapec Accessories Lead
Pascal Le Segretain / Getty; Dominique Charriau / WireImage; Estrop / Getty

Steffi Lee

21. dubna 2017 @ 18:00
Každý z našich produktů byl nezávisle vybrán a přezkoumán redakčním týmem. Pokud provedete nákup pomocí odkazů, můžeme provést provizi.

Jedním z našich oblíbených favoritů pro přistávací dráhu byla ukázka dráhy Saint Laurent jaro / léto v roce 2017: ramenní čepelí zametací náušnice spárované se sametovými minidressy pro tisk zvířete. Střapce nemusí být výhradní pro Coachellu nebo dovolenou do Marrákeše. Ale pokud děláte jeden nebo oba, jsme velmi žárliví a vyzýváme vás k maximálnímu využití střapce!

VIDEO: 

Pokud chcete, aby vaše oblečení bylo jednoduché, nebo se opovažte říct základní, doplňky s střapci mohou přidat okamžitý pop barev nebo rozmar, které by jinak chyběly. Nepřesvědčený? Vyzkoušejte jeden skvělý kus, jako je náramkový náramek Rosantica (posedlý) na obyčejné bílé tričko spárované s téměř pyžamou – ale ne docela kalhoty a kožené skluzavky.

Domníváme se, že vzhled je sezónní, takže tento styl pročtete v teplejších měsících. Projděte se pro trochu inspirace koktejlu! Šťastné nakupování!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 60

map