$ 26 Monogramsable T-Shirt Naši redaktoři jsou posedlí

Když jde o nákup šatníku, miluju myšlenku mít něco, co nikdo jiný nemá. Takže, ať už se procházím vinobraní nebo se dívám na malý butik online, vždycky hledám skrytý klenot. Můj poslední posedlý předmět? Jednoduché bílé tričko, které bych mohl vyšívat svým jménem. Každodenně nosím trička, často v páru s prohlášením sukně v kanceláři, takže jsem věděl, že určitě bych z tohoto díla hodně využil. Počáteční možnosti, které jsem našel, byly velmi drahé (přes 100 dolarů) a bohužel jsem nebyl ochotný zaplatit tolik.

Několik týdnů později, když moje hledání pokračovalo, jsem měl to, co nazývám žárovkou. V červenci jsem objednal mému přítelovi pár šatech z krajů End pro své narozeniny a na jeho rukávech vyšly jeho iniciály. Rychle jsem otevřel svůj prohlížeč na landsend.com a našel mou košili – a za pouhých 26 dolarů! Nemohl jsem tomu uvěřit.

SOUVISEJÍCÍ: 13 plochých espadrilles do tohoto jara

Od té doby jsem už mnohokrát nosil vyšívané tričko a o tom jsem si myslel, že to bude kdokoli, kdo bude poslouchat, včetně našeho spolupracovníka módní šéfky Andrea Chengové, která nedávno objednala jednu z jejích vlastních. Ačkoli jsme oba vybrali obyčejné bílé trička vyšívané našimi jmény v klasickém černém skriptu, je zde spousta možností. Vrcholy jsou dodávány ve 14 různých barvách s 23 barvami závitů a 6 písmy (tam je také 11 různých stylů monogramu). A kromě vyšívání vašeho jména nebo iniciál, můžete vždy zvolit zábavnou frázi – je zde maximálně 10 znaků. Přemýšlíme o vyšívání následujících na našich dalších tričkách:

“Limonáda”

“Pikantní omáčkou”

“FriYAY”

“Sluneční svit”

“Ahoj!”

“#žádný filtr”

“Becky”

“Bonjour”

“Ve stylu”

Tričko EMBED
Zdvořilost

Písmo zleva: Script, Am Typewriter, Classic, $ 26; landsend.com

D.I.Y. zábava zde nekončí, můžete si také vytvořit vlastní tričko s 19 vyšívanými vzory, od roztomilého kraba až po stuhu pro povědomí o rakovině prsu. Nebojte se jít divoce!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 + = 64

map