Váš komplexní průvodce pro voskování doma

At-home voskování je téma, které vás fascinuje a děsí – na jedné straně není možné zvládnout komfortní faktor, zvláště pokud jste zkušený veterinář, který je dostatečně přesvědčen, aby mohl vzít otěže od svého technika, ale na jiné, pravděpodobnost zranění se dramaticky zvýší, pokud si nejste jisti, co děláte. Ve snaze převzít faktor zastrašování z tohoto procesu sestavili průvodce se všemi informacemi, které potřebujete vědět, než se pustite do DIY vosku. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli více.

SOUVISEJÍCÍ: Jak vyrobit bikini vosk více bearable

Jak mám připravit tuto oblast?

Za prvé, nejdříve budete chtít dát pokožce důkladné křoviny. Exfoliating předem odstraňuje mrtvou pokožku, zabraňuje tvorbě chloupků a zároveň uvolňuje ty, které jsou zachyceny těsně pod povrchem. Vaše vlasy by měly být o délce zrna rýže pro nejlepší výsledky, a přidat posypání dětského prášku, aby vaše pokožka bez vlhkosti. To usnadňuje chloupky vosku. Budete chtít aplikovat svůj vosk stejným směrem, jak vaše vlasy přirozeně rostou, ale když ho vytáhnete, ujistěte se, že budete tahat v opačném směru. Samozřejmě, pokud jste obzvláště citliví, doporučuje se zhroucení ibuprofenu zhruba 30 minut, než se dostanete do podnikání.

Mám pracovat s voskovanými proužky nebo tvrdým voskem?

Záleží na tom, kde jste voskování. U větších ploch, jako jsou nohy, podpaží nebo paže, doporučujeme používat předosazené pásky jako Nads ($ 9; target.com), které mají čistou aplikaci a ušetří spoustu času. Zkuste recept na včelí vosk pro citlivé oblasti, jako je váš horní ret, a pro váš bikinový řádek je nejvhodnějším vkladem tvrdého vosku. Tlustší textury je méně pravděpodobné, že vám kape kape a vypálí kůži a nepotřebujete žádné proužky, které by ji odstranily.

SOUVISEJÍCÍ: 3 Bikini voskování Virgins Zkuste ošetření vlasů poprvé

Držte se – můžu udělat doma bikini vosk?

Ano, ale podle slov Coldplayu nikdo neřekl, že je to snadné. Uchopte ruční zrcátko, abyste lépe pokryli těžko přístupné oblasti a posaďte se na podlahu, abyste se cítili pohodlně – budete tam chvíli. Pracujte v malých úsecích (přibližně 2 až 3 palce čtverečních) a nechte vosk suchý po dobu 15 až 30 sekund, než zvednete hrany,.

Co bych měl udělat později?

Pokud zůstane několik nepřátel, nezakládejte na vosk druhé kolo – vaše kůže je pravděpodobně dostatečně zhojená, takže doporučujeme používat pinzety, které řeší jednotlivé vlasy. Použijte produkt na bázi oleje k vyčištění kapiček nebo zbytků, poté vrstvu produktu naplněného kyselinou glykolovou přes horní část, aby nedošlo k vniknutí. Milujeme aplikaci Cool Fix by Shaveworks ($ 26; sephora.com), která na kontakt přináší ledový zklidňující pocit.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 + = 25

map