To může být příliš tvář je nejslavnější palety přesto

Příliš tvářená kosmetika, dodavatel některých nejroztomilejších make-upů na trhu s krásou, jen představila novou paletu a může být jen jejich nejsladší produkt.

Seznamte se s paletou Funfetti, růžovou, srdcově lemovanou kolekcí 12 zbrusu nových matných a lesklých očních stínů od bledě růžové až levandule až po švestky. Značka zveřejnila tento týden velký záblesk produktu na svém účtu Instagram, který okamžitě poslal kosmetickou komunitu do plnohodnotného, ​​sladkého bujardu. Spatřit:

#Regram od @ jerrodblandino: Nemůžu se dočkat, až se k vám dostanou ruce na tuto @HSN EXCLUSIVE Dnes Speciální kolekce! Zahrnuje produkty, které nenájdete nikde jinde, včetně palety Funfetti Eye Shadow Palette z 12 BRAND NOVÝCH matných a lesklých stínů, Funfetti Love Flush Blush, aby vaše tváře dokonale proplachovaly až 16 hodin a Funfetti Lip Gloss vám hezká barva! A když si myslíte, že to nemůže být lepší, získáte dokonce svou vlastní deluxe Maskara Better Than Sex a rozkošný plochý kartáč ve tvaru srdce. Získejte své v listopadu pouze na #HSN! #toofaced

Fotografie odeslaná společností Too Faced Cosmetics (@toofaced)

Dostaneš mě červenat ❤️���������� Označit toho, který tě rozechvívá! �� #toofaced #LoveFlush

Fotografie, kterou vyslal Jerrod Blandino (@ jerrodblandino)

 

Může to být nějaké ctnost? Paleta je součástí větší kolekce Funfetti, která se prodává výhradně na HSN. Kromě palety obsahuje sada i srdce ve tvaru Funfetti Love Flush Blush, lesk na rty Funfetti, plochou kabuki kartáč ve tvaru srdce a luxusní verzi své milované řady Lepší než Sex Mascara. Celá souprava a kabina jsou k dispozici od 1. listopadu.

Zatímco čekáte na to, aby byl tento k dispozici, doporučujeme prověřit – a překvapit – některé z dalších rozkošných produktů značky.

Například je tušková sbírka arašídového másla a želé oční stíny ($ 36, TooFaced), sbírka čokoládových očních stínů ($ 49; sephora.com) a sbírka čokolády Bon Bons Eye Shadow Collection ($ 49; sephora.com).

Nějaký jiný najednou dostal touhu po něčem sladkém?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − = 54

map