Throwback: Pamatuješ, když byla Emma Roberts nevěrná?

Na Scream Queens, nikdo není báječný než Chanel Oberlin. Ona nejen vládne Kappa Kappa Tau, ale skoro celou školu. Ačkoli ona je snadno nejvíce stylová na přehlídce a ještě nemá špatný den na vlasy (ty vlny! Ten koník!) Herečka, která ji hraje, přišla dlouhá cesta, pokud jde o styl. Nezapomeňte, kdy Emma Robertsová hrála Neobvyklé?

V roce 2004 série Nickelodeon dokonale shrnula střední školu. Roberts hrála Addie Singerovou, která byla nejlépe známá pro břicho, která se jí bouchá na kytaru, o jejích rozdrcených a dalších dilematech. V podstatě ztělesňovala v nás všechny zdvořilé, neohrabané dívky. Ale museli jsme říci, že až do té doby se do značné míry přizpůsobí trendům. 

Pro začátečníky, jemné vrstvy, bočnice (víte, že jste je chtěli), růžový lesk na rty – žili jsme pro všechny tři. 

Po skončení přehlídky hrál Roberts ve filmech Akvamarín (skvělý film, btw) a Hotel pro psy. Takže když teď může uvést show na Scream Queens, její počátky byly mnohem pokornější. Případ v bodě? Sledujte, jak zpívá o svých botách (což Chanel udělal nikdy být chycen nosit) ve videu níže.

VZTAHUJÍCÍ: Emma Roberts Sbohem Scream Queens a Dobrý den k krátkým vlasům

Kdykoli se Chanel zdá být zastrašující, prostě si promyslete Robertsovy Nickelodeonovy dny. Je to velmi potřebná připomínka, že jsme všichni byli na střední škole Addie Singerovou. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − 62 =

map