Používáte oční krém nebo gel? Máme odpověď

Někteří lidé mohou odkazovat na nohy vránu jako znakové linie, ale považujeme je za zlomeninu naší existence. Vzhledem k tomu, že naše oči jsou jedním z našich nejdůležitějších rysů, pokud jste ještě nezačali, je načase, abyste začali dávat jemnou oblast pokožky, kterou si TLC zaslouží oční krém nebo gel.

“Kůže na oční víčko je nejtenčí kůže v celém těle. Proto se stává pokrčený, uvolněný a dokonce slabší ve věku dříve, “vysvětluje dermatolog S.Manjula Jegasothy, MD, generální ředitel a zakladatel Miami Skin Institute. “Stovky studií ukázaly, že použití hydratační látky v každé oblasti pokožky je přínosem pro snížení suchosti, což z dlouhodobého hlediska vede ke zvýšení produkce kolagenu, elasticitě, a tím i menšímu zvrásnění a laxitě. To je důvod, proč by každý měl užívat oční krém nebo gel denně od věku již v pozdních dospívajících. ”  

SOUVISEJÍCÍ: Jak určit typ pleti jednou pro všechny

Takže jaký je vlastně rozdíl mezi oční krém a gelem a na jaký produkt byste měli dosáhnout, když procházíte svou rutinou péče o pleť? Jsme tady, abychom to pro vás vyložili.

Oční krém je olejová přísada, která je suspendována ve vodním prostředku, který je nabitý aktivním přísadami, které jsou dostatečně jemné, aby nedráždily jemnou oční oblast. Vzhledem k tomu, že poskytují zdravou úroveň hydratace, Dr. Jegasothy doporučuje používat krémovou formulaci, pokud máte normální až suchou pokožku. Milujeme oční krém Ole Henrikson Total Eye Cream SPF 15 ($ 45; sephora.com) pro vitamín C balený vzorec, který utáhne, hydratuje a také obsahuje SPF k ochraně pokožky před UV / UVA paprsky.

Co se týče očních gelů, tyto výrobky pro péči o pleť jsou typicky plné nemalých látek, jako je silikon suspendovaný ve vodě, a aktivní složky, které bojují s jemnými liniemi a klesají. Pokud se vaše pleť nakloní na mastnou stranu, nebo víte, že se budete celý den po celý den vyhýbat, Dr. Jegasothy navrhne, aby se na oční gel, jako je EltaMD Renew Eye Gel ($ 50, dermstore.com) jen minimalizuje současné známky stárnutí a zabraňuje tvorbě budoucích, je to také osvěžující léčba pro nafouklé, unavené oči. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − = 86

map