Pod $ 10 Dupesem pro Kylieho Black Lip Kit

Nemyslete si, že budete moci dostat své ruce na novou černou kitu Kylie? Nebo možná máte přísný rozpočet a potřebujete něco cennějšího, abyste mezitím potěšili svou chuť na rty? Nebojte se, máte možnosti. Začali jsme pár dupesů, na kterých byste mohli počítat v případě, že by se prodalo z prodeje Lip Kit … nebo pokud chcete jen více možností rtěnky. A opravdu, kdo ne? 

ColourPop má navíc také matný černý rtěnku na prodej, nazvaný “Bull Chic ($ 5, ColourPop). Ačkoli to nemá žádný třpyt, jako je její stín, Majesty, který je na cestě brzy, je to opravdu cenově dostupná alternativa pro každého, kdo chce kanál, že vampy vibe.

SOUVISEJÍCÍ: Kylie Jenner zahajuje 3 nečekané barvy na rty

Můžete také vyzkoušet Chambord od společnosti NYX Cosmetics ($ 6, Ulta). Je to součást jejich sbírky Macaron Lippies.

Maybelline má také jako matný černý rtěn, nazvaný Pitch Black Barva Senzační: Loaded Bolds Lip Color line ($ 7.50, Ulta). Opět žádné lesk v této matné barvě rtu.

SOUVISEJÍCÍ: Kylie Jennerova transformace krásy

A samozřejmě je tu nově zahájená černá demi-matná rtěnka Katy Perry s CoverGirl, Perry Panther. 

Pokud chcete vydržet pro Kylie, nebo se cítíte jako nic jiného, ​​srovnání s královnou lippies, můžete si koupit její matný černý Lip Kit dnes na její kosmetiku internetové stránky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − = 64

map