Můžeme se skutečně držet těchto roztíratelných vitaminů

Dokonce i v době, kdy se naši rodiče zvedli Flintstonovou tabletu, nebyli jsme přesně nejlepší na užívání našich vitaminů. Stěžovali jsme si na křídlovou chuť a texturu, často vkládajících se do stolu, aby je skryli, nebo je prostě odmítli vzít úplně. Chtěli bychom říci, že naše způsoby se změnily od doby, kdy jsme vstoupili do kategorie dospělosti, ale víte, to je něco, co bychom chtěli říci. To ve skutečnosti neznamená, že prohlášení je pravda. Lékař v Londýně Dr. Jatin Joshi se o tom soustředí. Ačkoli je jeho zázemí v rekonstrukční chirurgii, Dr. Joshi vyvinul Instavit (16 dolarů za láhev, nebo 46 dolarů za institut, instavit.com), poprvé poprvé rozpustný vitamín, poté, co utrpěl Crohnovou chorobou a musel užívat denně vitamín D a B12 doplňky – oba které často zapomíná. “Tady jsem, doktor, který by měl vědět lépe a měl by je vzít za svůj život, ale ne?” “Ne, nemyslím, že jsem někdy viděl dno láhve s vitamíny,” říká nám. “Zapomenete a já jsem líný, to je moje výmluva a 99% z toho, co vytváří tablety, je oxid titaničitý, což je to, že používají barvy na Wimbledonu.” Je to druh křídy, která drží drobné bity vitamínu ve formě tablet. ” Když pracuje jako chirurg, doktor Joshi se zmínil o tom, že často musí tablety vyškrábat z lidí, než bude pokračovat s ostatním postupem, a jakmile to uvidíš, tak se to taky pokazí, i když je chtějí vzít První místo. Šest měsíců, kdy se Instavit vyvinul v laboratořích své střední školy alma mater, vyústil v konečný produkt, který byl jemnou tekutou mlhou obsahující nejčistší formy vitamínu.

SOUVISEJÍCÍ: Vše, co potřebujete vědět o doplňcích na kůži a vlasy

Formulace Dr. Joshiho zahrnují směsi pro prenatální zdraví, posilování energie, spánek nebo budování imunitního systému, stejně jako přímé vitamíny D a B12. Spící sprej má zejména nejnižší melatonin než jakýkoli jiný spánkový výrobek na trhu, což by bylo v rozporu s některými, ale mluví o objemech absorpčních poměrů ingrediencí. “Získáváte čistou přísadu, absorbuje je výstelka úst, která jde přímo do krve,” říká Dr. Joshi. “Proto potřebujete tak malou částku.” Pokud dokážete získat potřebné množství vitamínů prostřednictvím své diety, Dr. Joshi vás nabádá k tomu, abyste se opírali o doplňky, ale extra vitamin D je něco, co všichni potřebujeme. Zjevně jsme všichni nedostatek vitamínu D. “Byla zveřejněna studie, která ukazuje, že pouze lidé v okruhu 150 mil od rovníku v některých částech Austrálie nejsou vitaminem D nedostatečný, ale dokonce 70% lidí na Floridě a jižní Kalifornii může být nedostatek vitaminu D dodává. “Pokud tomu tak je v nejslunnějších částech USA, je to naprosto endemické kdekoli jinde a vitamín D tolik dělá – nejen pro vaše kosti, ale i pro vaše imunitní funkce, mozkové funkce a bylo známo, že brání určitým rakoviny. “

Všude od 2 do 4 rozprašovačů je vaše standardní velikost porce, ačkoliv se to stane, když to přehnáte. Přebytek se vylučuje. Dr. Joshi dává vzorky velmi přísným testovacím procesem, takže se ujistěte, že fungují. “Provádíme všechny naše zdravotní předpisy v Kanadě, protože jsou nejpřísnějšími předpisy pro doplňky na světě a skutečně testují každou šarži výrobků pro jejich tvrzení,” říká. “Udělali jsme vitamín pro děti a mé děti – 5 leté a 8 leté – byly ve skutečnosti mými pomocníky při formulování chutí pro každého. Pokud to nemělo úžasné chuť, muselo se vrátit.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − 49 =

map