Může Aloe Vera pomoci vyčistit vaše Breakouts?

Když se dostanete domů z pláže a zjistíte, že vaše opálení je vlastně červené a syrové spálení, první věc, kterou uděláte, je dostat se na láhev aloe vera, kterou jste uvízli ve své koupelně pro okamžitou úlevu od bolesti.

Vzhledem k tomu, že rostlina dělá zázraky pro uklidňující bolest a hojivé spáleniny, zdá se, že aloe vera je efektivní léčba pro uklidnění a minimalizaci zčervenání tvrdohlavek. Předtím, než půjdete a slather aloe vera na celé pleti, obrátili jsme se na dermatologa, abychom zjistili, zda to, co je pověst na internetu o tom, že je dobré, přirozené léčbě akné, jsou pravdivé.

SOUVISEJÍCÍ: Jak zakrýt divné Tan Lines s Makeup

“Čistý aloe vera gel je používán po tisíce let kvůli jeho antiseptickým a antibakteriálním vlastnostem. Jako složka pomáhá uklidnit a uklidnit pokožku, aby mohla být použita s jinými dráždivějšími produkty (anti-akné složky), aby pomohla “vysvětluje Dr. Elizabeth Tanzi, zakladatelka a ředitelka společnosti Capital Laser & Skin Care a spolupracovník klinického profesora, katedra dermatologie na Lékařském centru George Washington University.

Nicméně, nečekejte, že aloe vera je ekvivalentem vašeho oblíbeného ošetření na místě. Doktorka Tanzi říká, že zatímco může minimalizovat zarudnutí spojené s výbuchy, nedochází ke zmenšení počtu skvrn.

VIDEO: skutečné náklady na mikrobladech a další krásu 

Dobrou zprávou je, že aloe vera je dostatečně jemná k použití pro všechny typy pleti, pokud nemáte alergii. Je to vždycky jistá sázka, abyste nejprve otestovali malou kůži pokožky předtím, než si ji všimnete, abyste se ujistili, že nebudete mít žádné podráždění. Pro dokonalé výsledky doporučuje Dr. Tanzi, aby jej začlenil do rutiny péče o pleť dvakrát denně, jak uzná za vhodné.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 75 = 81

map